Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ABD Para Birimi Kontrol Ofisi : Kimse Bitcoin’i Engellemeyecek

Ekran Görüntüsü (513).png

CNBC’e de katıldığı özel bir programda Bitcoin ile ilgili açıklamalarda bulunan ABD para birimi kontrol ofisi (OCC) Şefi Brian Brooks, kimse tarafından Bitcoin'in engellenmeyeceğini söyledi.

Coinkolik haber sitesinde servis edilen habere göre, Brian Brooks kripto cüzdan düzenlemeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Yapılan çalışma ve düzenlemeleri ciddiyetle ele aldıklarını belirterek hiç bir şeyin hata barındırmaması üzerinde çalıştıklarını söyledi. Konuşmasında Bitcoin başta olmak üzere ağları geliştirmenin önemine değinen Brooks, terörizm finansmanı ve kara para aklama gibi hususlarda da gerçekçi bazı düzenlemeler yapılmasının önemine işaret etti.

Kendisine yöneltilen yeni düzenlemeler olacak mı sorusuna, kimse transfer teknolojisini engelleyemez, merak etmeyin kimse Bitcoin'i engellemeyecek, kripto paralar ile ilgili güzel haberler olacak cevabını vererek, kripto paralarla ilgili daha olumlu mesajlar verileceğini söyledi.

Sanırım pişti olduk dostum :ROFLMAO: Ben yazıyı hazırlayıp gönderdim ancak onaylanması biraz zaman aldı. Yoksa senin yazını görmüş olsaydım aynı konuda yazmazdım. Oldu artık, yapacak bir şey yok. En azından bu haberle ilgili fikir paylaşalım. Sence bu durum, Bticoin'in ya da diğer kripto para birimlerinin değerine nasıl etki eder. İnsanlar kısıtlama getirileceğini düşünüp satmaya başlar mı? Brooks'un açıklamaları ılımlı açıklamalar olsa bile, transferlerin denetleneceğine dair sinyaller var sanki. Kara para aklama ve terör finansmanı sebep gösteriliyor. Haklı sebepler bir yere kadar. Ancak bu durum tüm transferlerin denetlenmesi anlamına gelebilir. Engellemeyeceğiz, denetleyeceğiz diyor Brooks. Hatta geliştirilmesi gerekiyor şklinde bir ifadesi var. Bu, nasıl bir geliştirme olacak acaba? ABD'ninkontorlünü destekleyen bir gelişme olabilir mi? Ne düşünüyorsun?

Amerikalı hiç bir yetkilinin hiç bir açıklamasına güvenmiyorum. 3-5 güne varmaz başka haberlerde gelirse şaşırmamak gerekli .

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri