Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Absürt Komedi- İyisinden

Bugün siz bir absürt komedi filmi önereceğim. Absürt Türk komedi filmi. Daha doğrusu ailece izlenebilecek küfürlü absürt Türk komedisi. :rolleyes: :ROFLMAO:

Normal şartlarda absürt komediden nefret ederim. Hele ki bizimkilerin yaptığı absürt komedi filmleri leş oluyor genelde. O yüzden ilk 5 dakikasını zor izler ve geçerim. Bu sefer ki öyle olmadı.

Filmin baş rolünde Güldür Güldür ekibine sonradan dahil olmuş, oyunculuğunu gerçekten çok beğendiğim, komedi için yaratılmış bir oyuncu var. ("Adamın tipi komik, oynamasına gerek yok öyle dursa yeter" cinsinden bir saçma komiklikten bahsetmiyorum elbette. Oyunculuk tarzı komediye çok yatkın ve tabi tipi de bunu destekliyor.)

Filme 10 üzerinden 7 veririm çok rahat. %30'luk kısmı klişe gelebilir ki absürt filmler tehlikelidir aslında. İyi olmazsa çöp olur. Bu iyi olanlarından. Yine de 3 puan kırıyorum bazı sıradanlıklarından dolayı. Küfür olayı çok fazla yok aslında. Sıradan küfürler ara ara kullanılmış diyebilirim. Cinsellik üzerine absürt bir komedi işlemişler. Kötü işlememişler ama. O yüzden ailece izlenebilecek hafif küfürlü absürt Türk komedi filmi.

Muhtemelen birçoğunuz izlemişsinizdir çünkü çok yeni değil. Yine de ben önereyim izlemeyenler için.
Filmimizin adı "Bizans Oyunları"
Youtube'da var tek parça. Hatta buraya bırakayım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri