Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Acun Ilıcalı NFT Pazar Yeri Açtı

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Nft teknolojileri ve projeleri son dönemlerde iyice popüler olmaya devam ediyor. Özellikle dünya da en fazla işlemlerin yapıldığı ülkelerden birisi olan ülkemiz nft konusunda da üst sıralarda yer alma hedefinde emin adımlarla ilerliyor. Yerli kripto para borsası bitayın açıkladığı nft pazar yeri projesinden sonra ilk adım ünlü iş adamı ve televizyoncu Acun Ilıcalı tarafından atıldı.

Başarılı televizyon programları sonrasında futbol kulübü de alan Ilıcalı şimdi de NFT pazar yeri açtı. ENEFTİ.COM isimli pazar yerini duyuran Acun Ilıcalı dijital dünyanın her alanında yer almak için başarılı adımlar atmaya devam ediyor. Şuanda üyelik işlemleri açık olan platformda pazar yeri işlemlerinin yakın zamanda açılacağı söyleniyor.

Ülkemizde bir çok scam proje ve güvensiz platform açılması ve kapanması durumlarından korkan yatırımcılar için Acun Ilıcalı gibi güvenilir ve başarılı birisinin böyle bir proje yapması ülkemizde blockchain ve nft alanında başarılı işlerin yapılabileceği ümidini veriyor. İnşallah güzel bir platform ile ülkemizde bu alanda eserler üretenlere katkı sağlayacak işler yapılır. Bu alanda çizim yapan başarılı arkadaşlara yardımcı olunur inşallah.

Sonuçta sağlam bir pazar olacağını düşünüyorum. En azından Acun Ilıcalı'nın yaş tahtaya basmayacağını/basmak istemeyeceğini biliyorum.

Bu tarz göz önünde olan, toplumun güvenini kazanmış kişilerin bu camiaya adım atmaları, bizim gibi kimsesiz/gariban coinciler için güzel haberlerdir. 👍

Projenin sosyal kısmını tam dolduramamışlar, hafta sonu pingten geçilmiyordu discord grupları. Umarım tam anlamıyla güzelleştirebilir.

Kesin Hullcity NFT'leri basarlar. Üstüne Masterchef, Surviver hatta Yemekteyiz NFT'leri basarlar. Acun'un yapacağı ancak ucuz popüler ürünler olur. Pöff :)))

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri