ADA Fiyat Analizi

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • IPO (Initial Public Offering): ICO ile çok benzer bir yapıdadır ancak aralarındaki fark IPO süresince piyasaya sürülen hisselerin mülkiyeti her zaman piyasaya süren firmaya aittir.

SatoshiNakamoto

Üstçavuş


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1
ADA, yatırımcıların iyimser temelleri ile token biriktirdikleri Pazartesi gününde erken işlem seansında yükseldi. Cardano blockchain projesinin yerel varlığı, sabah saatlerinde %3,3 artışla yükseldi. Kazançlar, 24 Eylül 2020’de başlayan vahşi bir yukarı hareketi izledi. O zamandan beri, ADA/BTC döviz kuru yüzde 32’ye kadar yükseldi. Kripto para birimi CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %9 oranında artış yaşayarak 0.104 dolarda işlem görüyordu.
adafiyat1.png

Pazar günü ADA’nın 200 günlük hareketli ortalama direncini desteğe çevirdiğini gören piyasa analisti Nico, yukarı yönlü hareketi “potansiyel satın alma sinyali” olarak nitelendirdi.
Diğer bir pazar analisti Stefan Bode, ADA’nın 50 günlük hareketli ortalamasının üzerinde kapatmaya yönelik son girişimlerinden de bahsetti. Analist şunları yazdı:

“Cardano’nun Bitcoin’e karşı zayıflık aşaması sona erdiğinde, bir güç aşaması takip etmelidir. Bugünün EMA50’nin üzerindeki kapanışı gücünü doğrulamalıdır. Sonra bir boğa koşusu yeni zirvelere doğru yaşanabilir.”
 

Üst