Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ADA - Hard Fork ve Etkileri Yorumlar

Arkadaşlar 2. dalga düşüş gibi bir durum olabilir mi?
Hard fork kapıda 1 mart itibari ile
binance desteklediğini duyurdu
%51 oranda düşüş
%49 oranda yükseliş olabilir kanısındayım ?
YTD

Kendini katladı zaten, özellikle satoshi bazında. Piyasa değeri bakımından da tekrar 3. sıraya yerleşti. Yükselmese de bir şey kaybetmez ama bence yükselişi bir süre daha sürdürür. Ytd.

Düşüş gelecektir elbet; fakat çok derin bir düşüş olamayacak bence. Düşüşü bitirip kaldığı yerden devam edecek.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Fork oldugunu önceden bilseydim binanceden alırdık bunları önceden telagram gruplardan takip ediyordum öncesinde takip edebileceğimiz bir yer var mıdır ? Bende diyorum hepsi eridi bu ada neden uçuyor

Fork oldugunu önceden bilseydim binanceden alırdık bunları önceden telagram gruplardan takip ediyordum öncesinde takip edebileceğimiz bir yer var mıdır ? Bende diyorum hepsi eridi bu ada neden uçuyor
bu gibi trend para birimlerindeki gelişmeleri burada takip edebilirsiniz hocam
hatta konu açıp bizlerle paylaşarak bitcoin'de kazanabilirsiniz.

ADA'da hard fork haricinde gelişmeler de oldu. Binance'nin destek açıklamasının yanında, Grayscale de 750 milyon dolarlık BTC satarak ADA ve DOT alacağını açıklamış sanırım. Dün okumuştum. ADA 2 günde % 40 arttı. Ciddi bir oran. Artık düşer mi? Belki biraz. Ben yine de ünlü analistlerden Adem Şahin'in bu konudaki görüşüne katılmayı seçeceğim. :)

ADA'da hard fork haricinde gelişmeler de oldu. Binance'nin destek açıklamasının yanında, Grayscale de 750 milyon dolarlık BTC satarak ADA ve DOT alacağını açıklamış sanırım. Dün okumuştum. ADA 2 günde % 40 arttı. Ciddi bir oran. Artık düşer mi? Belki biraz. Ben yine de ünlü analistlerden Adem Şahin'in bu konudaki görüşüne katılmayı seçeceğim. :)
Aynen hocam ufak bir düzeltme yapıp devam edeceğini düşünüyorum, tıpkı bahsettiğiniz analist gibi.

Yatırım tavsiyesi değildir

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri