Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ADA/USD Grafik Analizi

Ben parça parça sorarak öğreneceğim elimden geldiğince. Ancak çok teknik bir konu. Bu şekilde zor olur. Birebir uygulamalı anlatmak gerekiyor sanırım grafik üzerinden. sahinadm hocamın ne demek istediğini anlıyorum.
Bazen sıradan bir konuyu bile yazarak anlatmak karmaşık bir hal alabiliyor. Kaldı ki, böylesine teknik bir konu iyice zor olur.

"Yaptığın bu inceleme için aşağıda haftalık ve aylık, yukarıda ise 4 saatlik ve saatlik grafiklerin uyumuna bakacaksın."
Bu noktayı tam anlayamadım.

"Yaptığın bu inceleme için aşağıda haftalık ve aylık, yukarıda ise 4 saatlik ve saatlik grafiklerin uyumuna bakacaksın."
Bu noktayı tam anlayamadım.
Günlük grafik için konuşuyoruz. Günlüğü ortada hayal et. Daha küçük zaman dilimleri yani saatlik ve 4 saatlik yukarıda kalsın. Daha büyükler yani haftalık ve aylık aşağıda kalsın.

Az önce anlattıklarım yukarıdakiler içindi. Bunun aynısını bir de aşağıdakiler sorman lazım. :)

@sahinadm hocam tamda bunu söylüyordu sanırım. Kendini ifade ettiği kelimeler kafa karıştırıyor. Teknik terimler girerse daha da kafa karışacak :) ben şahsen anlatamazdım :) yüzyüzede zor anlatılıyor :) ama yinede en temelden bir eğitim güzel olurdu. ders ders şeklinde. Sanki öyle daha çok oturur gibi.

@sahinadm hocam tamda bunu söylüyordu sanırım. Kendini ifade ettiği kelimeler kafa karıştırıyor. Teknik terimler girerse daha da kafa karışacak :) ben şahsen anlatamazdım :) yüzyüzede zor anlatılıyor :) ama yinede en temelden bir eğitim güzel olurdu. ders ders şeklinde. Sanki öyle daha çok oturur gibi.
Sadeleştirmesi çok zor işte. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri