Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

adbtc.top - reklam izlemelerinden BTC kazan

İki gündür arada bakıyorum surf yapıyorum, rating 0,06... 1 puana çıkması bir ay sürer.

adbtc.top ücretsiz satoshi almanızı sağlar.
Bitcoin musluğundan daha iyi, madencilik gibi işlemler yok.
Genellikle internetten para kazanma ile ilgili ve oldukça fazla sayıda btc kazanma ile ilgili sitelerin reklamlarının oldugu bir reklam sitesi diyebiliriz. bu reklamları izleyerek çeşitli miktarlarda satoshi kazanabileceginiz 2016 kasım ayında faaliyete başlamış olan adbtc.top bir rus sitesidir.

Genel olarak kazanç yollarını sıralayalım...

-- sörf siteleri
--otomatik sörf
-- etkin pencerede gezinmek
-- musluk (4 saatte bir)
--varsa referans kazançları
--referans pazarı al-sat işlemleri

reklam izleyerek kazanç yöntemini kullanacak üyelerin dikkat etmesi gereken önemli bir özellik ,siteyi sık sık kontrol etmelerinin oldukça önemli olmasıdır..mevcut reklamların olup olmadıgını gün içerisinde yer yer kontrol etmek kazançlarınızı iyi bir oranda arttıracaktır.genelde 24 saat süresince reklamları görebilirsiniz.

referans pazarında ref alım satımını daha önce farklı sitelerde tecrübe edenler için ref pazarı çok iyi kazançlar sunmaktadır.ve bu pazar neredeyse başlı başına bir site gibidir.tecrübeniz yoksa bir süre işlemleri takip etmeden bu pazarda işlem yapmamanızı söyleyebilirim.

isteyen üyeler kazançları ile kendi sitelerinin reklamını da yapabilirler veya reklam yapmak için hesaplarını ayrıca doldurabilirler.
adBTC, reklamverenler tarafından ödenen tutar ile Kullanıcılar tarafından alınan miktar arasındaki farkın% 15'i oranında komisyon alır.

sitenin ödeme limitleri bazen değişse de şu anki limitler aşagıdaki gibidir.
FaucetPay için minimum para çekme miktarı 3000 Satoshi, maksimum 30 bin Satoshi
Bir Bitcoin adresine çekilecek minimum miktar 35.000 Satoshi'dir (dogrudan cüzdan)
ödemeler genelde 5 iş günü içinde yapılır.

Kullanıcılar siteden para çekerken komisyon ödemezler.

katılmak veya siteyi incelemek için ..........

çok uzun bir süre kullandım bi sistemi sonradan uğraşılmaz diye bıraktım bir ara biriktirdiğim coinleri geçen sene btc fırladığı zamanlar sattım zamanında 5tl bile etmeyen cüzdanımı 500 tlye okutmak güzel bi histi

cok ıyı platfromlar var bunun gıbı reklam ızleyerek ltc btc gıbı bence bunlar dogrudur ve yarısı para yatılmadanda cekım olarak gorulebılıyor kazanclıdır bence YTD

Ben uzun yıllardır kullanıyorum bu siteyi. En sevdiğim faucet sitesi. Captcha yok her yerden patlayan reklamlar yok. Tertemiz. Uzun süredir üyesi olmama rağmen satoshi'nin ne olduğunu biriktirince nerede bozduracağımı vs. gibi şeyler bilmediğim dönemde bir süre tıkladıktan sonra bırakmıştım siteyi. Sonra bu işlerden biraz anlamaya başlayınca tesadüfen tekrar bulmuştum.

Şimdiye kadar toplam: 41.087 satoshi, 282.83'de ruble çekmişim.
Reytingim: 20.772
Refim: Yok ( Zaten hiçbir sitede olmadı :) )

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri