Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ADR_B İndikatör

blur-g3f8a5ad3c_640.jpg

ADR_B İndikatör
Kripto para piyasaları son yıllarda hızla büyümekte ve pek çok yatırımcı için alternatif bir yatırım aracı haline gelmektedir. Ancak bu piyasa oldukça volatil olduğundan yatırımcılar için risk içerir. Bu nedenle, yatırımcılar çeşitli teknik analiz araçları kullanarak piyasayı takip eder ve yatırım kararlarını bu analizler sonucunda alır. ADR_B Indicator, bu analiz araçlarından biridir ve kripto piyasalarında çok etkilidir.

Nedir?
Average Daily Range (ADR) ve Bollinger Bands (BB) göstergelerinin birleştirilmesiyle oluşan bir gösterge. Fiyatların ortalama günlük aralığının üst ve alt bantlarını göstererek fiyatların hangi seviyelerde aşırı alım veya aşırı satım bölgesinde olduğunu belirler.
ADR göstergesi, bir varlığın ortalama günlük hareketliliğini ölçer. Bu gösterge, yatırımcıların fiyatların ne kadar hareketli olduğunu belirlemelerine yardımcı olur ve bu nedenle, yatırım stratejileri için önemlidir. BB göstergesi ise fiyatların üst ve alt bantlarını gösterir. Bu gösterge, fiyatların hangi seviyelerde aşırı alım veya aşırı satım bölgesinde olduğunu belirler. Bu bilgi, yatırımcıların fiyatların ne kadar aşırı alım veya aşırı satım bölgesinde olduğunu belirlemelerine yardımcı olur ve bu nedenle, yatırım stratejileri için önemli.

ADR_B Indicator, bu iki göstergenin birleştirilmesiyle oluşur ve yatırımcılara bir varlığın ortalama günlük hareketliliğini ve fiyatların hangi seviyelerde aşırı alım veya aşırı satım bölgesinde olduğunu gösterir.

Nasıl Kullanılır?
Yatırımcıların bir varlığın trendini belirlemelerine imkan verir. Fiyatların aşırı alım veya aşırı satım bölgesinde olduğunu belirlediğinde, yatırımcılar trendin tersine dönmesini bekleyebilir.
Örneğin, bir varlık aşırı satım bölgesindeyse fiyatların düşeceği ve bir yükseliş trendine gireceği beklenebilir. Aynı şekilde, bir varlık aşırı alım bölgesindeyse fiyatların yükseleceği ve bir düşüş trendine gireceği beklenebilir. YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri