Airdrop Güvenli Midir?

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Halving: Bitcoinin her 210.000 blokta bir (yaklaşık 4 senede bir) blok ödülünün yarıya düşmesi durumudur.

SatoshiNakamoto

Üstçavuş


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1
Kripto para airdropları oldukça güvenlidir. Ancak yine de tedbiri elden bırakmamak gerekir. Bu nedenle airdrop yapan şirket, para birimiyle alakalı yorumlar, kullanıcıların yazdıkları, teknik incelemeler mutlaka incelenmelidir. Özellikle kayıt olurken şifre gibi gizli bilgilerinizi asla vermeyin (Konuyla ilgili olarak dijital yatırım dünyasında nasıl güvende kalacağınızı öğrenmek için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.). Ek olarak, kripto paranın sahibi veya pazarlamacısı ile ilgili incelemeleri, geri bildirimleri ve varsa şikayetleri okumanızı da tavsiye ederiz.

airdrop3.jpg


Sonuç
Kripto paraların popülaritesi her geçen gün daha da artıyor. Airdrop tekniği ise kripto paralar var olduğu sürece kullanılmaya devam edecektir. Kötü haber şu: kripto paraları çevreleyen dolandırıcılık da şöhreti kadar büyüyor. Bu nedenle, kendinizi airdrop ve kripto para birimleri hakkında iyice eğitmelisiniz.

Unutmayın, hiçbir yasal airdrop sizden bu işlemin herhangi bir aşamasında (öncesinde, sırasında ve sonrasında) para göndermenizi veya özel anahtarınızı (private key) istemeyecektir.

Airdrop ile 100-150 kat değerlenen projelerin de olduğu göz önünde bulundurulduğunda bu tip pazarlama uygulamalarının takip edilmesi iyi kazançlar getirebilir.
 

Üst