Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bilgi Aklımın Ucunda

K

Kuse

Misafir
İyi akşamlar. Dün site kurallarına uymadığım gerekçesiyle bir gün süre ile siteye girişim yavaşlatıldı.Bir taraf yanlışın düzeltilmesi konusunda karşı tarafa uyarı yapıyorsa o kişi de mutlaka olumlu yada olumsuz bir şekilde cevap verecektir. Yani ya kurallara uyacak yada güle güle denilecek bunlar çok doğal. Bu akşam saatlerinde Altın-Gümüş başlığı altıda forum konusuna girip, Güvenli Liman Altın başlıklı yazı hazırladım. Yarım saat sonra bu konu hakkında yazı yazamayacağım site kurallarını iyi gözden geçirmem gerektiği ve konunun silindiği mesajı aldım. Bu olumsuz mesajın dünkü konuyla ilişkilendirilip atıldığı aklımın ucundan geçmiyor değil. Bu forumda kimsenin kötü niyetli olduğu konusunda şüphem yok. Sizden ricam aklımın ucundaki o düşüncenin silinmesine beni bilgilendirerek yardımcı olmanız.

İyi akşamlar. Dün site kurallarına uymadığım gerekçesiyle bir gün süre ile siteye girişim yavaşlatıldı.Bir taraf yanlışın düzeltilmesi konusunda karşı tarafa uyarı yapıyorsa o kişi de mutlaka olumlu yada olumsuz bir şekilde cevap verecektir. Yani ya kurallara uyacak yada güle güle denilecek bunlar çok doğal. Bu akşam saatlerinde Altın-Gümüş başlığı altıda forum konusuna girip, Güvenli Liman Altın başlıklı yazı hazırladım. Yarım saat sonra bu konu hakkında yazı yazamayacağım site kurallarını iyi gözden geçirmem gerektiği ve konunun silindiği mesajı aldım. Bu olumsuz mesajın dünkü konuyla ilişkilendirilip atıldığı aklımın ucundan geçmiyor değil. Bu forumda kimsenin kötü niyetli olduğu konusunda şüphem yok. Sizden ricam aklımın ucundaki o düşüncenin silinmesine beni bilgilendirerek yardımcı olmanız.
Yazılan yazılar ya da atılan mesajlar ayrı ayrı değerlendirilir. Aynı hatalar tekrar edilirse ceza uygulanır. Dün yaptığınız hata, bu forumda en çok yapılan yanlışlar hatta en fazla yapılanıydı; beğen butonunun kullanılması gereken yerde "çok iyi yazı, tebrikler, teşekkürler vs." gibi mesajlardı ki, kuralları okursanız bu konuda çok açık bir uyarı en başlarda yer alır.

Bugün reddedilen konunuza gelince, altına yorum yazdığınız bir konunun neredeyse aynısını 5 dakika sonra yazıp yayınlamaya kalkıyorsunuz ki, bu da en çok yapılan ve kurallar arasında bariz şekilde belirtilen bir uyarıdır.

Çok açık olan kurallar aleni çiğnendiğinde, kuralları çiğneyen kişi yakın takibe alınır. Ancak, dünkü ve bugünkü yaklaşımımız birbirinden bağımsızdı.

Şimdi, kuralları en başından bir kez daha ve bu sefer sindirerek okursanız yayınladığınız yazılarla ilgili bir problem yaşamazsınız.

Ayrıca, belirtmem gerekir ki, yayınlamak istediğiniz yazılarda konu bütünlüğü olması ve konunun en azından çok kötü ele alınmaması gerekiyor.

Umarım sizin için tatmin edici bir açıklama olmuştur.

İyi forumlar...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri