Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Al Sat Tekniği

ibrahimgoksu1

Uzman Çavuş
Başlıkların tamamı büyük harflerle olamaz. Lütfen forum kurallarını okuyalım.
Burada bahsedeceğim konu al sat tekniği üzerine olacaktır. İlk olarak söylemem gereken şey kesinlikle bu söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

Konuya gelicek olursak bu al sat tekniği nedir ne değildir öğrenmek gerekli. Öyle kolayca dur alayım ya 5-10 artınca satarım mantığı ile yaklaşmamak gerekir. Derin bir analiz gerektirir fakat kısa analizler olmalıdır. Örneğin 1 dakikalık veya 3 dakikalık kısa analizlerle al sat mantığını oluşturup bu işe girmek önemlidir.

Nasıl kazanırım sorusunun cevaplarından biri de budur. Hızlı al sat tekniğini ayrıntısız düz mantığıyla anlatmaya çalıştım iyi forumlar.

40kere bakıyorum yükseliş ve düşüşlere grafiklerine bakıyorum alıyorum harika bi şekilde azalıyor yada girmiyorum yükseliyor satarken de belirlediğim noktadan satıyorum daha çok yükseliyor elimde bırakıyorum düşüş başlıyor. 10gündür böyle sorun bende mi bana mı oynuyorlar bilmiyorum:cry::ROFLMAO: kısacası neye atsak elimizi kuruyor. Yakındır zarara gireceğim.

40kere bakıyorum yükseliş ve düşüşlere grafiklerine bakıyorum alıyorum harika bi şekilde azalıyor yada girmiyorum yükseliyor satarken de belirlediğim noktadan satıyorum daha çok yükseliyor elimde bırakıyorum düşüş başlıyor. 10gündür böyle sorun bende mi bana mı oynuyorlar bilmiyorum:cry::ROFLMAO: kısacası neye atsak elimizi kuruyor. Yakındır zarara gireceğim.
Zaten bu işte en düşükten alayım en yüksekteyken satayım diye bir durum olmaz. Her türlü ufak kayıplar olur. Kararındayken satmak gerektiğini düşünüyorum. Tabii ki de biz sattıktan sonra yükselebilir.

Al sat yöntemi için en uygun zaman şu anda yaşanıyor. Şu anda kazanç odaklı değil de elinizde ki coin miktarını arttırmaya yönelik al sat işlemleri yaparsınız önümüzde ki süreçte kazançlı çıkabilirsiniz. YTD....

Scolastik RSİ dende bahsetmek gerek tek düzene dalgadan oluşan ve yükseleceğini haber eden bir indikatör (Yatırım Tavsiyesi değildir)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri