Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Alice Coin ne yapıyor

gkkrlmz

Üstçavuş
Herkese merhaba arkadaşlar Alice'de anlık olarak %30bin bir yükseliş var balinaların yebi gözdesi Alicemi acaba

alice.PNG

neler gördü bu gözler :D
bu arada şurada bunun duyurusu önceden yapılmıştı

Bence gayet normal, ilk defa borsaya girdiği için yüzdelik çok fazla gösteriyor, birde arzı çok az 100m, haliyle %2000 olduğunu görenlerede zıpladı Alice'ye, üzüldüğüm şey 15 dolardan gördüm ilk açıldığında arzını bilmiyordum yoksa mutlaka alım yapardım 15 dolar fazla geldiği için almadım neyse fırsatlar bitmez bakalım daha ne kadar fırsat kaçıracaz :) :D

Bence gayet normal, ilk defa borsaya girdiği için yüzdelik çok fazla gösteriyor, birde arzı çok az 100m, haliyle %2000 olduğunu görenlerede zıpladı Alice'ye, üzüldüğüm şey 15 dolardan gördüm ilk açıldığında arzını bilmiyordum yoksa mutlaka alım yapardım 15 dolar fazla geldiği için almadım neyse fırsatlar bitmez bakalım daha ne kadar fırsat kaçıracaz :) :D
10 dolar bile fazla ona şuan bence. Şişirdiler. Yarın patlamasa iyidir. Ortada oyun yok. Kullanım alanı yok. 2022 başına kim öle kim kala. Gelişme olmadan fiyat hareketi de olmayacak bir kripto paraya bu ilgi bence Fomo dan başka birşey değildir. Göreceğiz bakalım. İnşallah ben haklı çıkmam da herkes kazanır. Milleti sirkelemezler.

10 dolar bile fazla ona şuan bence. Şişirdiler. Yarın patlamasa iyidir. Ortada oyun yok. Kullanım alanı yok. 2022 başına kim öle kim kala. Gelişme olmadan fiyat hareketi de olmayacak bir kripto paraya bu ilgi bence Fomo dan başka birşey değildir. Göreceğiz bakalım. İnşallah ben haklı çıkmam da herkes kazanır. Milleti sirkelemezler.
Aynen hocam zaten Fomo dan başka birşey değil fakat arzı az olduğu için ilerde değerleneceğini düşünüyorum, şuan silkeleme moduna girecek büyük ihtimal.

Yüzde 30k degil 0 dan piyasaya çıktıgı için o fiyat öyle
ben binance kullanmıyorum banda arkadaş gönderdi bu ne yapıyor diye bir sorayım dedim yeni listelendiğini sonradan anladım bende
yeni listelemelerde normal fiyat bence. tam hatırlamıyorum ama zcash 9bin dolardan mı 6bin dolardan mı giriş yapmıştı bir ara madenini yapmıştık ilk çıktığı zamanlarda. tabi o fiyatlardan satamamıştık

Dego dan sonra millet aman bunu kaçırmayalım dedi. Üzerine bir de yüzde olayı ile şişirme gelince Fomo kaçınılmaz oldu. Dediğim gibi hayırlısı. Arzı düşük olabilir ama işe yaramadıktan sonra bir süre sonra sadece cüzdana bekleme modunda olacak. Beklenti yok, gelişme yok. Sıkıntı şeyler bunlar. Millet bir heyecanla atladı. Neyse dediğim gibi umarım haklı çıkmam.

NoT: elimdeki 34 adedi kademeli olarak yolculadım. Düşerse yine alır saklarım :) düşmezse de yolu açık olsun :)

YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri