Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Amerika Seçimleri

MustafaŞahin

Uzman Çavuş
Arkadaşlar bildiğiniz gibi amerikada seçimler başladı ve biden önde götürüyor seçimi.
Bu seçimle ilgili genelde biden seçilirse türkiye için durumun daha kötü olacağı yönünde duyumlar alıyorum. Kendisinin türk ve müslüman düşmanı olduğuna dair pek çok yazı okudum ancak emin olamıyorum çünkü trump'da pek iyi birine benzemiyordu açıkcası. siz forum üyeleri arasında gündemi genelde takip edip bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar aydınlatabilirmi konuyu bu seçimin sonucunda Türkiyeyi nasıl senaryolar bekliyor?

Valla biden alırsa ülkemiz için pek iyi olmaz. Biden Türkiye'yi sevmiyor. Eğer bir şey olursa gerçekten savaş kapımız'da. Ya da ekonomik kriz. Allah sonumuzu hayır etsin inşallah düşündüklerimiz olmaz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri