Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ANKARAGÜCÜ kripto para mı çıkartıyor ?

veyselozsari

Uzman Onbaşı
konu başlığımızdan da anlaşıldığı üzere ANKARAGÜCÜ SK kendi kripto parasını çıkartıyor.
ANKATOGEN olarak piyasaya sürüleceği belirtildi.

SİZLER BU KONU HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ NELERDİR ?

SİZCE PİYASA YAPABİLİR Mİ ?

Ekli dosyalar

• ankaragucu_anka_token_ile_kripto_para_dunyasina_girdi_h19332_7bc64.jpg
    ankaragucu_anka_token_ile_kripto_para_dunyasina_girdi_h19332_7bc64.jpg
    135 KB · Görüntüleme: 74
Yatırımcılar için güzel bir fırsat diyorlar ama ben Ankatogen'in hızlı yükselip kâr ettirebilecekini düşünmüyorum açıkçası. Ama çıkarırlarsa da iyi olur ( YTD)

Ben çok saçma ve gereksiz buldum. Neden diye soracak olursanız bunca zaman sonra bir takım coin çıkarıyor ve ankaragücü mü gerçekten :D. Hiç tatmin edici gelmedi sonunun hüsranla biteceğini düşünüyorum.

Ben çok saçma ve gereksiz buldum. Neden diye soracak olursanız bunca zaman sonra bir takım coin çıkarıyor ve ankaragücü mü gerçekten :D. Hiç tatmin edici gelmedi sonunun hüsranla biteceğini düşünüyorum.
belkide denemekte yayar var büyük klüpler denemeye gerek duymamışalrdır belkide ama şuna inan eğer tutarsa diğer takımlarda çıkarır

Tekrardan söyleyeceğim riskli olduğunu düşünüyorum ama tabi zaman ne gösterir ne olur bilinmez. Dediğinize göz gezdirecek olursak evet büyük takımlara da bir önderlik olabilir bakalım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri