Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Anket sitelerinden daha fazla nasıl anket gelir anlatıyorum

Öncelikle yönetime sevgiler saygılar bu yazdıklarım spint değildir telegram kanalındandır ve kendi deneyimlerimdir ve işe yaradığını gerçekten gördüm .
Nerdeyse çoğu offerwalls ve anket sitesinde çalışmaktadır bol kazançlar .
Anketlere katılırken nelere dikkat etmeliyim:

1- Anket başlarında sorulan soruları sizi Kayıt olurken verdiğim bilgilere göre doldurun.

2- Anketin konusuna göre ilgi alanlarınızı veya sahip olduklarınızı belirtin örneğin: köpek maması anketi geldi ama köpeğiniz yok olmada bile köpeğiniz varmış gibi katılın.

3- Şu işlerde siz veya aileniz çalışıyor mu sorularına her zaman hiçbiri, hayır gibi şıkları seçin.

4- Daha önce şu konuda ya da yakın zamanda bir ankete katıldınız mı sorularına her zaman hayır seçin.

5- Anketleri hızlı hızlı geçmeyi çalışmayın sadece ilk önemli kritik sorularda dikkatli okuyup yanıtlayın ankete kabul edilip diğer sorular gelince sallayabilir ya da riske atmadan yavaş yavaş doldurabilirsiniz.

6- Kameranız var mı gibi anketlere evet var diyip katılın ama öncesinde kameranıza bant veya kapatacak bir şey koyun çünkü sizi kayıt altına alıcaklar eğer pek umursamazsanız açık kalmasına izin verebilirsiniz.
Evet bunları okuduysanız tek anketten 15 - 5k arası satoşi kazandığım anket profilimi size anlatıyorum tek ricam vereceğim iki siteye kaydolmadıysanız refimden kaydolmanız yoksa canınız sağ olsun teşekkürler .

1- Cinsiyetiniz neyse onu seçin erkek - kadın
2- Yaş Tavsiyem 40 - 45 yaş arası seçmenizdir
3- Medeni durum evli
4- Çocuğunuz var mı 1 erkek 1 kız erkek 11 - 12 kız 5 - 6 tersini de yapa bilirsiniz.
5- Eşya , giyim , emlak , araç mobilya , teknolojik ürün gibi Satın alma kararların da , fatura gibi sorular da hepsine kendimizi seçiyoruz.
6- Mezuniyet seviyeniz 4 senelik lisans
7- Alanınız bölümünüz burada bt teknoloji / bilgisayar seçmeniz gerekiyor
8- Arabanız var mı evet
9- Akıllı telefonunuz var mı evet
10- Eviniz size mi ait evet
11- Yıllık geliriniz +50K Türk lirasi veya yıllık 5-10k arası dolar
12- Yaşadığınız bölge neresiyse orasını seçin
13- Son 12 ay içerisin de ürün aldınız mı evet diyoruz önümüz de ki hangi zaman dilimin de ürün alıcaksınız sorularını da 6 - 12 ay demeniz iyi olur çünkü bizi potansiyel birer müşteri olarak görüyorlar .
14- Daha önce buna benzer ankete katıldınız mı hayır .

Anketler hakkın da genel tavsiyeler :
Uzadığı kadar uzasınlar sorun etmeyin , her soruyu dikkatlice okuyun tekrar sorula bilirler , dürüst olmanıza gerek yok amacımız ödül almak , her hangi bir sorunuz varsa sora bilirsiniz teşekkürler.

BTC Ödemeli anket sitesi :

Dolar ödemeli site :

Teşekkürler

Bende daha önceleri bu tür sitelere kayıt oldum ve bir çoğunda istediğimi bulamadım. Üstelik bilinen elit sitelerde başarılı olamadım. .Profil doldurulurken yukarıda bahsedilen tavsiyelerin bir kısmına katılıyorum.
Mevcut profile anket geldiğinde ise genellikle , aşağıdaki iş alanlarında siz veya ailenizden birisi çalışıyor mu ? şeklinde bir soru soruyorlar. Başarılı olamadığımı söylediğim ve beni anket dışı bırakan hep bu soruydu. Hep işte bu alanlardan birinde çalışanlarla ilgili bir anket beklediğimden bu soruya mevcut iş alanlarından birisinde çalışıyormuş gibi birini işaretliyordum. Ve anket dışı. Anket başlangıcında böyle bir soru soruluyorsa % 99 doğru şık --hiçbiri -- olmalı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri