Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Anketler ve Reklam Vidolarına KANMAYIN!!!!

Selamlar Dostlar,

Lütfen, internetten gördüğünüz her şeye inanmayın! Youtube' ta bir sürü size para kazandıracağını iddia eden insan var ve çoğu da düşündüğünüz gibi kazandırmıyor.
"Günde hiçbir şey yapmadan 50 dolar kazanmak" bu tür videolar sizi videoya bağlamak ve izlenme kasmak için yapılan videolardır. İnternetten para kazanma videolarının çoğunda bunun gibi yüksek meblağda para kazanmayı vurgulayarak prim kasıyor. Gerçekten araştırdığınızda internetten para kazmanın kolay olmadığını göreceksiniz.

İnternetten para kazanmak için yapılabilecek birkaç iş;
  • Web Sitesi tasarlamak ve grafik tasarım(fiverr, bionluk vb.)
  • Blog yazmak
  • Fotoğraflarınızı satmak (shutterstock)
  • E-kitap yazmak
  • Okuduğunuz kitapları satmak
  • Drop shipping
Söyleyeceklerim bu kadardı eğer hatam veya yanlış bildiğim bir yer olursa aşağıda beni bilgilendirirsiniz teşekkürler.

Selamlar Dostlar,

Lütfen, internetten gördüğünüz her şeye inanmayın! Youtube' ta bir sürü size para kazandıracağını iddia eden insan var ve çoğu da düşündüğünüz gibi kazandırmıyor.
"Günde hiçbir şey yapmadan 50 dolar kazanmak" bu tür videolar sizi videoya bağlamak ve izlenme kasmak için yapılan videolardır. İnternetten para kazanma videolarının çoğunda bunun gibi yüksek meblağda para kazanmayı vurgulayarak prim kasıyor. Gerçekten araştırdığınızda internetten para kazmanın kolay olmadığını göreceksiniz.

• Blog yazmak
  • E-kitap yazmak
  • Drop shipping
Söyleyeceklerim bu kadardı eğer hatam veya yanlış bildiğim bir yer olursa aşağıda beni bilgilendirirsiniz teşekkürler.
Bu bilgiler için teşekkürler dostum... Eğer Fiverr doğru bir pazarlama mantığıyla kullanılabilirse gerçekten yapılan ticaretten para kazanılabiliyor... Dropshipping için ise baya bi zaman emek ve para harcamak ve düzgün bir eğitimciden eğitim almak gerekiyor...

Selamlar Dostlar,

• Blog yazmak
  • E-kitap yazmak
  • Drop shipping
dediginiz gibi bende youtube'da çok karşılaştım saatte 10 dolar kazanma günde 200 dolar kazanma ödeme kanıtlı gibi sistemleri paylaşanlar var para kazanmak için yazdıgınız işlerden para kazanılabilir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,236
Kullanıcılar
6,713
Son üye
stepetas
Geri