Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Aralık 2021 için LTC , ETH ve BTC tahmininiz nedir ?

• Konbuyu başlatan luciangel
  • Başlangıç tarihi
L

luciangel

Misafir
Bazı yüksek kaliteli coinler ve bundan birkaç yıl sonra ortalıkta olmayacak diğercoinler için internette çok sayıda saçma tahmin görüyorum.

Yanılıyor olabilirim, ancak litecoin'in uzun vadede ayakta kalan kripto paralardan biri olacağını düşünüyorum, ancak konu kripto olduğunda ve fiyatları tahmin etmeye çalışırken 6 önemli şeye dikkat etmemiz gerekiyor.

1. İnsanlar, şansları olmadığında, coinlerinin bir sonraki bitcoin olduğunu düşünen topluluklara kapıldılar.
  2. Normalde, istatistiklere ve piyasa değerine dayalı bir coin fiyatını tahmin etmek imkansızdır.
  3. Bir madeni parayı piyasa değeri açısından tahmin etmeye çalışmak faydasız çünkü burası borsa değil. Madeni para fiyatları BTC'ye ve arz ve talebe bağlıdır, arz nedeniyle piyasa değeri ile ilgisi yoktur.
  4. Yatırımcılar şu anda kriptodaki düzensiz dalgalanmaları kaldıramıyorlar, ancak bu coinler için blok zincirinde gerçek dünya kullanım örnekleri yok, bu nedenle 2019'a girerken çoğu madeni parada vahşi fiyatların devam etmesini bekliyoruz.
  5. İlk 15 coin, bir nedenden dolayı ilk 15'te. Bunlar daha çok bluechip madeni paralar olarak görülüyor, ancak kriptonun bu yeni varlık sınıfı açısından hala ÇOK yüksek riskli olduğunu unutmayın.
  6. İnsanlar BTC'nin bu yıl 100.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyorlardı ve bunun yerine gördüğümüz şey Şubat ayından bu yana yuvarlanan bir boğa piyasası. Size bir fiyat vermek yerine, 'her zaman kriptoda beklenmeyeni beklemeniz' gerektiğini not etmenin önemli olduğunu düşünüyorum.
Sonuç olarak, uzun süredir kriptodayım ve 2018'de yaşadığımızdan çok daha fazla aşırı düşüş veya satış gördüm. 3-4 yıl sonrasına bakarsak Litecoin'in parlak bir geleceği olabilir. AMA bir gecede litecoin'den zengin olmayı beklemeyin :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri