Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Aşk Nedir Sizce ?

Aşk sizde ne anlam ifade ediyor ? Hiç aşık oldunuz mu ? Ya da hiç görmediğiniz bir insanı ölesiye sevdiğiniz ? Uzaktan bir insan sevilebilir mi ?
Biz hep bizi gerçekten sevecek insanları aradık durduk. Bazıları hayatımıza girdi sevindik , güldük , eğlendik ama sonrası hep hüsran oldu. Gitmez dediklerimiz gitti. En çok da yandığımiz nokta ne biliyor musunuz? Hiç kaldırıma taş olmayacak insanları başımızın üstüne koyduk. Evet evet bunları yaptık biz yaptık. Sevmeyi bilmeyen ya da sevgi nedir bilmeyen o simsiyah kalplere sevgi aşıladık. Bizim tek hatamız burada. Asla ve asla sizi üzen ve sizi gerçekten hak etmeyen insanlara yüz vermeyin. Ucuz insanlara pahalı gelirsiniz. Hayatınızda sizi seven, size değer veren insanları asla üzmeyin. Sevgili Satoshitürk ailesi bu form ile tanıştığım günden beri gerçekten hayatıma yenilikler ve güzel düşünen insanları tanıma fırsatım oldu. Sayenizde düşüncelerimi ve kalbimden geçenleri buraya dokebiliyorum. Buraya kadar okuduysaniz hepinizi çok seviyorum.

Sadece insana has hormon destekli bir abartma ve süsleme sanatıdır. bir çeşit alerjik reaksiyon diyen bile var. Nasıl ki en temel dürtümüz olan beslenmeyi birbirinden güzel görünen lezzetli yemeklerle taçlandırmışsak ve inekler örneğin bir saman çorbası yada çimen dürüm yapmayı akıllarına bile getirmiyorlarsa bir taş parçasıyla başlayan korunma iç güdümüz kılıçlardan nükleer bombalara evrilmişse aşk konusunda da ruh ve zekadan kaynaklı bir zanaatkarlığımız var tür olarak.

Ayrıca kim bilir kaç bin yıldır cevabı aranan bu soruya sadece bir bakış açısıdır bu cevap aynı haltı kendim de yemediğimden değil :)

Sadece insana has hormon destekli bir abartma ve süsleme sanatıdır. bir çeşit alerjik reaksiyon diyen bile var. Nasıl ki en temel dürtümüz olan beslenmeyi birbirinden güzel görünen lezzetli yemeklerle taçlandırmışsak ve inekler örneğin bir saman çorbası yada çimen dürüm yapmayı akıllarına bile getirmiyorlarsa bir taş parçasıyla başlayan korunma iç güdümüz kılıçlardan nükleer bombalara evrilmişse aşk konusunda da ruh ve zekadan kaynaklı bir zanaatkarlığımız var tür olarak.

Ayrıca kim bilir kaç bin yıldır cevabı aranan bu soruya sadece bir bakış açısıdır bu cevap aynı haltı kendim de yemediğimden değil :)
Herkesin bakış açısı farklıdır tabi ki siz de düşüncenizi paylaşınız. Ama güzel bir duygudur aşk emin olun. Yeni konularda konuşmak üzere kendinize iyi bakın.

gerçek aşk kalmadı yaradana olan aşkı terk edip, insan insana karşı olan sapkın heveslerine aşk demiş. Ama mevlaya olan aşk olmadıkça dünyadaki insan tabiri olan aşk ne işe yarar!

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,209
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri