Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ATOM (COSMOS) 'u Neden Mi Takip Ediyorum?

satoshiMe

Kıdemli Çavuş
Merhaba arkadaşlar, benim konu başlıklarımı ve yazılarımı daha çok COSMOS (ATOM) yorumlarımla görüyorsunuz.
Elimden geldiğince günlük, saatlik ve haftalık ATOM grafik analizleri, karşılaştığımız yeni trendleri ve destek noktalarını çıkarmaya ve tahmin etmeye çalışıyorum.

Peki ATOM'u Neden mi takip ediyorum ?
1. Atom, uzun vadede asla kaybettirmeyen bir Coin , kısa al-satlarda terse kalsanız bile bekleyince tekrar geriye kazanabildiğiniz bir Coin
2. onun süpriz çıkışlarını çok seviyorumdur
3. Kendi projeleri ve ATOM alt yapısı ile ileride çıkacak Coinlerin ATAsı olabileceğine inandığım için
4. Aslında ATOM'da en sevdiğim olay bunca ANALİZden elim boş çıkmamak...

işte bugün yaptığım 3 Kritik al satı gösteren Grafiğimi de sizlerle paylaşayım. Her ne kadar 2 kere Stopumu patlatmış olsa da

bu hareketli günde iniş çıkışlarda nihayet al sat yapabildim.

Al-Sat.png

ilk halkada 17,42 den aldığım Atomları , 20,04 seviyesinden satış ve tekrar 17,50 den aldığım miktarı TL olarak 147 den satabildim.
son olarak 18,20 den tekrar toplu alışla bu üçgenin yükseliş trendine geçmesini bekliyorum.
gördüğünüz gibi terste bile olsanız ATOM da fırsatlar asla bitmiyor.

NOT: Paylaşımım kesinlikle kendi analiz ve aldığım al-sat aralıklarıdır. YTD. An itibari ile ATOM 19,43$ seviyelerinde gözterdiğim üçgen formasyonu kırmak için çabalıyor. Bu seviye al-sat için biraz riskli duruyor.

Takibe devam ederek iyi akşamlar diliyorum YTD.

Bol kazanç hocam. Yine de tek bir coine takılı kalmayın derim. Ytd.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri