Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Avalanche Hakkındaki Akademik Araştırma Örnekleri

avalanche-g358378885_640.jpg

Avalanche Hakkındaki Akademik Araştırma Örnekleri
Avalanche, blockchain teknolojisiyle ilgili birçok akademik çalışmaya konu olmuştur.

"Avalanche: A Fast and Decentralized Consensus Protocol", Cornell Üniversitesi tarafından yapılan çalışma, Avalanche'ın nasıl tasarlandığı ve çalıştığı hakkında.

"Scaling Blockchain Protocols: A Case Study on Avalanche", Stanford Üniversitesi tarafından yapılan çalışma, Avalanche'ın diğer blockchain protokollerine göre ölçeklenebilirliği konusunda.

"Avalanche: A Comprehensive Review", Carnegie Mellon Üniversitesi tarafından yapılan çalışma, ağın hakkında geniş kapsamlı bir inceleme.

"Avalanche: An Overview of a Fast and Scalable Blockchain Protocol", MIT tarafından yapılan çalışmada, Avalanche'ın hızı ve ölçeklenebilirliği konusu ele alınıyor.

"Avalanche: A Comprehensive Performance Analysis", Stanford Üniversitesi tarafından yapılan çalışmada, ağın performansı konusunda inceleme yapılmıştır.

"Avalanche: A Case Study on Decentralization and Security", Carnegie Mellon Üniversitesi tarafından yapılan çalışmada, ağın dezentralizasyonu ve güvenliği konusu işleniyor.

"Avalanche: An Overview of a Scalable and Secure Blockchain Protocol", MIT'nin gerçekleştirdiği araştırmada, Avalanche'ın ölçeklenebilirliği ve güvenliği konusu inceleme altına alınıyor.

"Avalanche: A Performance Comparison with Other Blockchain Protocols", Stanford Üniversitesi'nin ortaya koyduğu çalışmanın içeriği, Avalanche'ın diğer blockchain protokollerine göre performansı.

"Avalanche: A Case Study on Consensus and Governance", Carnegie Mellon Üniversitesi tarafından yapılan çalışmanın konusu, ağın konsensüs ve yönetim mekanizmaları.

Avalanche hakkında yapılmış daha fazla akademik çalışma mevcut olabilir.

Not: Avalanche ile ilgili bu akademik çalışmaları inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, çalışmaları orijinal isimleriyle internette aratabilirler.

Çöpse Togg altyapısında neden kullanıyorlar diyeceğim, bizimkiler çer çöp seviyor diyeceksin. Bu mevzu uzar. Elrond u başarılı buluyorum ben açıkçası. Sen ne düşünüyorsun uzman görüşü olarak @SatoshiTURK hocam.
TOGG, Türkiye'de 8 ay blockchain developer arayıp bulamadıktan sonra, medet umacakları tek şey avax olduğunu düşünenlerin topluluğu.
Yazılıma destek vermezsen günün birinde böyle arar durursun.

Avax'ın bencil, görgüsüz, kibir abidesi emin ise böyle havaya giriyor bir söyleşide utanmaz adam Blockchaini ben buldum demeye getirdi resmen lan ne güldüm.

Ricky Gervais Lol GIF

elrond domaine bakarsak 22 yıllık proje :D
adamlar eski bir domaini satın almış ve süre uzatmışlar.
yani cominity açık bulamasın diye baya özen göstermişler.
detaylı incelemedim, özel bir yazılımları var fakat çok detaya girmeden net bir şey diyemem :)
YTD

TOGG, Türkiye'de 8 ay blockchain developer arayıp bulamadıktan sonra, medet umacakları tek şey avax olduğunu düşünenlerin topluluğu.

Avax'ın bencil, görgüsüz, kibir abidesi emin ise böyle havaya giriyor bir söyleşide utanmaz adam Blockchaini ben buldum demeye getirdi resmen lan ne güldüm.

Ricky Gervais Lol GIF

detaylı incelemedim, özel bir yazılımları var fakat çok detaya girmeden net bir şey diyemem :)
YTD
Bir ara bak diyeceğim şu elrond a, seni zor buluyorum hoc@m :) boşver hiçtakılma, hepsi kötü en iyisi biziz :)

Ricky Gervais Lol GIF

YTD
Amazon AWS anlaşması hakkında düşünceniz ne peki? :) Ben Emin Gün Bey'in geçenlerde bir TV kanalındaki konuşmasını izledim, evet bilmeyenler için zaten piyasada olan şeyleri mucizeymiş gibi anlatmış olsa da bence birçok akıllı sözleşme platformuna göre Avalanche daha önde.

Amazon AWS anlaşması hakkında düşünceniz ne peki? :) Ben Emin Gün Bey'in geçenlerde bir TV kanalındaki konuşmasını izledim, evet bilmeyenler için zaten piyasada olan şeyleri mucizeymiş gibi anlatmış olsa da bence birçok akıllı sözleşme platformuna göre Avalanche daha önde.
Paypal yıllardır bitcoini ekliyor sitesine
Aslında benim için lafta olan anlaşmaları önemi yok, fakat somut örnekler çalışmalar görürsek tabi ki takdir ederiz.

Avax fazla atak ve akıllı davranıyor. İşin temelinde o geliyor bence. Yoksa çift harcamayı bile, ağda yük fazlaydı test etme imkanı yoktu vb. bahanelerle basit bir hataymış gibi geçiştirdiler.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri