AVAX, DappRadar İle İşbirliğini Duyurdu

  • % 51 Attack: Blok zincirindeki madencilik veri işleme gücünün yarısından fazlasının tek bir kişi veya grup tarafından yönetilebilmesi durumunda, bu gücü kötü amaçla kullanmasına verilen isimdir.

yecele

Albay
Moderatör
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)


0.00018566
  • 0.00000000  
  • #1
Avalanche platformu ile DappRadar arasında bir iş birliği yapıldı. Artık Avalanche üzerinde yapılan uygulamalar DappRadar'ın da radarına girdi. Bu site üzerinden uygulamalar artık takip edilebilecek. DappRadar platformu üzerinden Avalanche aranarak, Avalanche platformunu kullanan tüm Finance, Swap ve diğer uygulamalardaki kullanıcı sayıları, hacimleri takip edilebilecek.

1622629480507.png

Dünyanın önde gelen Dapp keşif platformlarından olan Avalanche platformundaki zincir üstü hazırlanan Dapp'ler rahat bir şekilde DappRadar üzerinden takip edilecek. DappRadar daha önce 17 ağla işbirliği içerisindeydi. Bu işbirliğiyle birlikte Avalanche ağı da 18. ağ oldu bu platformdaki. Şu anda Avalanche üzerindeki 15 dApp izlenebilecek, zamanla diğer uygulamalar da platforma eklenecektir.

Avalanche, yüksek düzeyde ölçeklendirilebilen bir ekosistemde oluşturulan merkezi olmayan uygulamaları başlatmak için açık kaynaklı bir platform. İşlemler çok hızlı oluyor, küresel finans ölçeği için oluşturulan ilk merkeziyetsiz akıllı sözleşme platformu aynı zamanda.

DappRadar öncesinde Avalanche üstündeki dapplere yatırım yapmak isteyen ve hacimlerini, kullanıcı sayılarını öğrenmek isteyen bir kullanıcı hepsini manuel olarak tek tek incelemek zorundaydı. DappRadar ile birlikte artık araştırmalar tek bir sayfa üzerinden kolayca yapılabilecek.
 

Bu konudan yecele isimli kullanıcıya 0.00000462 Bitcoin verilmiştir

Üst