Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

AVAX Teknik Analizi, AL-SAT Sinyalleri 27.02.2020

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Merhaba arkadaşlar. AVAX ile devam edelim. AVAX en başından beri yüksek kalite ve yüksek geri dönüt vaadi veren ve bana göre büyük ölçüde başarılı olan bir proje. Geçenlerde AVAX ağında bir talihsizlik yaşanmış olması sempatimi kaybettirmedi ve güvenimi sarsmadı. Bunları söylerken alternatif coin yatırımı yapmadığımı yinelemek istiyorum. AVAX benim için binlerce coin arasından başarıyı yakalamış birkaç projeden biri sadece. Bu da AVAX'ın yine bana göre takip edilebilecek bir coin olduğunu göstermeye yetiyor. O zaman grafiklere bir bakalım.

AVAXUSD SAATLİK GRAFİKTE KARAR AŞAMASI
AVAX teknik analizi 1.jpg

Saatlik grafikte AVAX yatay seyrediyor ve bir türlü yukarı veya aşağı yöne karar veremedi. Bitcoin düzeltmesinin yaşandığı şu dönemde AVAX bence kendi çapında çok iyi direnerek ve kendini kanıtlamaya çalışıyor. Saatlik grafikte 25$ ile 27$ dolar arasında seyrediyor ve bu kanalı yukarı kırmaya çalışıyor. Şu an için iyi gidiyor.

AVAXUSD 4 SAATLİK GRAFİKTE SAT SİNYALİ
AVAX teknik analizi 4.jpg

AVAX 4 saatlik grafikte SAT pozisyonu devam ediyor. Yukarıda olumlu görüşler belirttim; fakat düşüş trendinin henüz bitmediğini de burada belirteyim. Şu anki senaryo sadece yukarı yönlü çalışmaların devam ettirilerek Bitcoin etkisinden kurtulma çabalarını anlatıyor.

AVAXUSD 4 saatlik grafikte hareket alanımız 24$ ile 32$ arası. Yukarı devam edebilmesi için 33.48$ desteğinin üzerine çıkması gerekiyor. Bu destek önemli. Geçmiş AVAX teknik analizlerimde bu destekten çokça bahsetmiştim ve daha bahsedeceğiz de. Aşağısı için 24$ dolar önemli.

AVAXUSD GÜNLÜK GRAFİKTE SAT SİNYALİ
AVAX teknik analizi g.jpg

Günlük grafikte SAT pozisyonu, 6 gündür devam ediyor. 26$ seviyesinden yukarı yönlü hareketlerin birkaç gün devam etmesi halinde artık yavaş yavaş günlük AL pozisyonuna gideceğini belirtmek isterim. Bu söylediğimi okuduktan sonra, hemen alım yapalım, diye düşünerek harekete geçmek yanlış olur. Günlük grafikte SAT pozisyonu bitmeden alım yapmak yasak! Azıcık pahalı alın; garanti yerden alın. Aç gözlülğün lüzumu yok. Bunlar AVAX topluluğuna strateji geliştirmeleri açısından önerim olsun.

Gelelim günlük grafiğin teknik seviyelerine. Yukarıya çıkıp kalıcı olması gereken en önemli seviyeler, 33.48$, 37.83$ ve 41.07$. Buraları aştıktan sonra daha yukarılara rahatlıkla çıkar. O zaman gelince daha yukarıdaki seviyeleri yine vereceğim. Geçmiş yazılarımda 150$ seviyelerine kadar örnekler verdim. Aşağı yönlü hareketlere devam etmesi halinde 18.82$, 15.50$, 14.88$... Yok be daha aşağılara düşmez, o kadarda değil, demek isterdim ama ne olacağını kimse bilemez. Temkinli olmak gerekiyor.

Projenize sahip çıkın. Kolay gelsin arkadaşlar.

Analizlerim hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir, genel durumu belirlemek içindir. Bu analizler al/sat yapmaya uygun değildir. Bu analizlere dayanarak yapılan alım veya satımlardan doğacak zararlardan yatırımcı sorumludur.

Yatırım yaparken, Bu gibi yorumları lütfen dikkate almayın... Bu üyeye uyarı verilmiştir.
Yorum Silinmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28