Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

AVAX/USD Grafik Analizi

AVAX iyi bir proje. Sorunlar yaşayıp düşse bile toparlanacaktır. O kadar olumLu gelişme okuduk. Yalnızca tek bir sorundan dolayı çakılmaz. Elbette bir noktada tutunarak toparlayacak kendini. Yeni gelişmelerle birlikte ivme kazanacağına inanıyorum. YTD.

4 saatlik grafikte al gelirse ozaman güzel yükselişler olucak diyebilirmiyiz hocam. Satışlar bir türlü al sinyali vermeye izin vermiyor gibi.
Bilinçsiz alım satım yapılıyor şu an. Yatırımcısının bakış açısı çok dar. Topluluğun kripto para piyasasına yabancılığı var. Ayrıca bir sürü kendini bilmez küfürbaz haydo var gruplarında. Seviye çok düşük yani. Bunları aşmaları gerekiyor.

Bilinçsiz alım satım yapılıyor şu an. Yatırımcısının bakış açısı çok dar. Topluluğun kripto para piyasasına yabancılığı var. Ayrıca bir sürü kendini bilmez küfürbaz haydo var gruplarında. Seviye çok düşük yani. Bunları aşmaları gerekiyor.
Türk yatırımcı duygusal anlamda yatırım yapıyorlar. Alıştık buna. Doğru zamanda çıkıp doğru zamanda girmek önemli. Avax I proje olarak beğeniyorum. Var sorunları ama toparlar bence. Ama sürekli de AVAX tutmuyorum elimde. Yükselince doyurma ulaştı sat, düşünce al. Elbette terste kaldım ama sabır işi bu iş.

Yatırımcısı gerçekten komedi. "Niye yükselmiyor bu" soru bu :)

Kripto para piyasasını tanımayan yatırımcı ağırlıklı bir kitlesi var malesef. Bu da daha çok panik demek.

Halkla ilişkiler konusu yetersiz bence. Bizim millet kolay para peşinde zaten. Pangolini biraz kolaylaştırsalar, yada farklı bir platform üzerinden basit bir ara yüzle dağıtım yapsalar PNG vs. Millet dolar buralara.

Ayrıca milletimiz kolay gaza gelir malum. Yatırımcı çekmek ve ilk 3 e girmek bile çok kolay bence bu kripto parada :) tabi ağır manipülasyon ile :)

İşin özü doğru stratejiyle başarılı olabilir ama teknolojiye odaklanmış haldeler, halkla ilişkiler telegram da birkaç admin ile olmaz. Bir sürü programa çıksın, sempozyumlar düzenlesin vs. Dediğim gibi çok zor değil bakıldığında.

Markete sakız almaya göndermeyeceğş tosuncuğa 1.2 milyar lira kaptıran bir milletiz. Profesör seviyesinde birinin projesine doğru tanıtıma yatırım yapmazmıyız gerçekten.

Son düzenleme:
@sahinadm hocam DOT için hedef 400 dolar demiştin. Sana göre YTD olmakla beraber AVAX hedefin nedir? Bizimle paylaşır mısın?
AVAX için o detaya bakmadım hiç hocam. Akşam geniş çaplı bir bakayım. Analiz yazısı ile beraber yazarım. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri