Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Avax'mı, Dot'mu?

Merhaba arkadaşlar elimde biraz Dot ve Avax var elimdeki avaxları Dot'a dünüştürmeyi düşündüm sizlere danışmak istedim.

Analdığım kadarıyla her iki coin in de projesi benzer projeler lakin Polkadot'un projesi daha çok dikkatimi çekti siz neler önerirsiniz ikiside elimde kalsınmı yoksa miktarın artmasından dolayı birleştirmek mantıklı olurmu?

Bence DOT daha sağlam yürüyor. AVAX da hafife alınacak bir coin değil. Yine de sadece DOT'la devam ederdim.

Polkadot bende bir adım önde ama ikisi de sağlam projeler. Bir yandan da ikisi de tarihlerinin zirve noktasındalar.

Sepet mantığı her zaman daha iyidir hocam. 2 si de dursun derim. İkisinden biri çoşarsa kazancın normalin yarısı olur belki, ama yanlış coinde durup öbürü yükselirken ah çekmekten iyidir.

Merhaba arkadaşlar elimde biraz Dot ve Avax var elimdeki avaxları Dot'a dünüştürmeyi düşündüm sizlere danışmak istedim.

Analdığım kadarıyla her iki coin in de projesi benzer projeler lakin Polkadot'un projesi daha çok dikkatimi çekti siz neler önerirsiniz ikiside elimde kalsınmı yoksa miktarın artmasından dolayı birleştirmek mantıklı olurmu?
bencede ikisinide biriktirmek gerekir ikiside güzel bir proje coini

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri