Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

AVAX'tan Bir Rekor Daha

avax.jpg

Özellikle ülkemizde projenin başında bir Türk profesörün bulunmasıyla gündemde olan ve kendi mainnet'ini başlattıktan sonra pek çok borsada listelenerek popülerleşen, adı da yakın zamanda TCMB ile anılan AVAX (Avalanche) gün geçmiyor ki yeni bir rekor kırmasın.

Gün içerisinde oldukça iyi bir performans sergileyen AVAX, 24.13 dolar seviyesine kadar yükselerek tüm zamanların rekorunu kırmayı başardı. Son günlerde yükselişine devam eden AVAX, her geçen gün yeni bir anlaşmaya imza atmayı sürdürerek sürekli gündemde kalmayı başarıyor. Aynı zamanda ülkemizde yayınlanacak olan bir dizide Bitcoin ile beraber adının geçmesi de, ülke çapında adının daha da duyulmasını sağlamış gibi görünüyor.

Gün içinde yükseldiği en yüksek seviyede uzun süre tutunamayarak bir üst kanala geçmeyi başaramayan AVAX, henüz gücünü kaybetmemiş görünüyor. Halihazırda piyasadaki genel düşüş eğiliminin de etkilerinin hissedildiği AVAX, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 21.09 dolardan işlem görüyor.

Çok erken sattım ben elimdeki Avax'ları. 11 dolardı sanırım aldığımda. Sonra, sattım 1 hafta içinde. Zarar etmedim ama kar da etmedim pek. O zaman öyle gerekmişti. Biraz da mecburiyetten sattım. Neyse. Sağlık olsun.
Tren felsefesini kapmışsın zannediyordum. :)

Bu arada AVAX'ın trader kitlesi de büyük ölçüde Türk. Paribu'da ve Binance'te TRY ile dönen işlem miktarı 47 milyon dollar.

Bu arada AVAX'ın trader kitlesi de büyük ölçüde Türk. Paribu'da ve Binance'te TRY ile dönen işlem miktarı 47 milyon dollar.
Türklerin en çok alım yaptığı denilebilir. Ama büyük ölçüde Türk alıyor demek yanlış olur. Bahsettiğiniz miktar yaklaşık 2 milyon avaxa denk geliyor. Hadi diğer sağda soldaki borsaların TL işlemleri ile 4 milyon olsun. 60 küsür milyondu yanlış hatırlamıyorsam piyasada dolaşan.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri