Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

aviso.bz - Ptc Kazançları

aviso.bz ....
Eylül 2018 tarihinden bugüne faaliyetlerine devam eden , yaklaşık 490000 kayıtlı üyesi bulunan ve güvenilir siteler sıralamasında bulunan bir ptc sitesidir.
Sitede işlem yapabilmek için öncelikle küçük bir kayıt işleminden geçmeniz ve mail adresinizi onaylamanız gerekir.

Kazanç için çeşitli yollar
;

Görevler ---- İş verenler tarafından oluşturulan , çok çeşitli işler barındıran bölümdür. Görevler kendi arasında manuel olarak ödenen ve otomatik olarak ödenen görevler olarak ikiye ayrılır. Her ikisinde de genel olarak benzer işler görebilirsiniz. Başka sitelere üye olmanız , oyun oynamanız ,herhangi bir sosyal medya hesabında bir faaliyette bulunmanız ,bir işletmeye yorum yapmanızın vs. istenebileceği ve karşılığında ücret alacağınız en kazançlı bölüm bu kısımdır. Ücretler 0.20 ile 500 ruble arasındadır.
Sörf yapmak ---- Mevcut reklamları izlemeniz karşılığında ücret alacağınız bölümdür.
Mektuplar --- E postaları okumak olarak ta bilinen bir görevdir. Okuduğunuz e posta da basit bir dikkat sorusuna cevap vererek kazanırsınız.
Testler ---- Basit sorulardan oluşan ve ücret alabileceğiniz bir başka bölümdür.
VK ------ Sadece bu sosyal medya hesabıyla ilgili işler.
Youtube --- Youtube videoları işverenin belirlediği süre kadar izleyerek kazanç elde edersiniz.
Yarışmalar --- Yönlendirme yarışması vs. gibi yarışmalar düzenlenir. Dereceye girmeniz halinde ücretlendirilirsiniz.

Tüm ödemeler , WebMoney , Yandex.Money ve Payeer aracılığıyla otomatik modda yapılıyor. Günde en fazla bir ödeme emri oluşturabilirsiniz.
Kullanılan işlemciye göre değişmekle beraber minimum oran 3 rubledir. En geç 24 saat içinde ödemelerin yapıldığı notu mevcut.

Konuyu incelemek veya kayıt olmak isterseniz , normal link ;

Arkadaşlar küçük bir bilgi eklemem gerekecek ....

Benzer siteleri kullanıyorum fakat bu sitede sadece kayıt olup bir işlem yapmamıştım.. Ödeme durumunu her ne kadar monitörlerden görme imkanım olsa da kendim test etmek istedim. Üç küçük işlemden sonra ödeme istedim ve ödemeler otomatik olarak yapılıyor.

Asıl bilgilendirmek istediğim husus : Ödeme almadan önce telefon numaranızı doğrulamanız gerekiyor. Basit bir işlem . Doğrula tuşuna basın , telefonunuzu arayacaklar, açmanıza gerek yok , arandığınız telefonun son 6 rakamı sizin doğrulama kodunuz. Bu kodu ilgili alana yapıştırın ve onaylayın, telefonunuz doğrulanmış olacaktır. Bilginize

01.12.2020 tarihi itibariyle 10000 rublelik yarışma başlatıldı.

Ekran Görüntüsü (424).png

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri