Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Aynı Anda Tüm Coinlere Yatırım Yapmak

Arkadaşlar böyle çok testlerim oldu özellikle 2018 de örneğin bitterexdeki tüm coinlere yatırım yapma gibi evet bunu yapmıstım yaklasık 200 yakın coin vardı yanlıs hatırlamıyorsam hepsine 5-10 $ eşit miktarda yatırım yaptım ve 1 haftada ne olacagını test ettim. O dönemlerde piyasa sürekli arttıgı için tüm coinlerin getirisi günlük ortalama 500 TL idi. Kısaca ana para hergün +500 Tl artıyordu zirvede hepsini satmıstım tüm işlemleri yapmak bile saatleri alıyordu takib için belli sistemler kullanıyordum. Aynı şekilde binanceden de yapmısım ama az 20-25 adet onun verileri buldum sizlerle paylaşmak istedim.

4 Nisan 2019 da aynı zamanda 900 $ lık yatırımı ortalama 20 adet coine eşit miktarda bölmüşüm. O dönemde satmış olmasaydı suan total ana para 2,173 $ ortalama USD bazda % 141 gibi yüksek bir kazanç var.

Bu resimde ise binanceden ortalama 60 adet coin alımı görünüyor 1094 $ ile hepsine eşit miktarda paylaşım yapmışım o dönemde satış olmasaydı şuan 1432 $ olacaktı ve % 30 luk bir kar artışı olacaktı. Bunun içinde delist nedeniyle dip yapan coinlerde dahildir.

En iyi alım Chainlink (LINK) olmuş 0.58 $ iken alım yapılmış şuan fiyatı 12.80 $ yaklaşık % 2102 kar oranı var. Tabi bu verileri uzun süre saklayacagım o dönemde sattıgım için satmasaydım şuan ne olurdu hesabı yapıyorum. Şunuda unutmayın dolar bazlıda kar oranı ortalama % 60. Alım yapıldıgı zaman $ fiyatı ortalama 5,60 Tl şuan 8 Tl civarlarında. İlgisini çeken merak edenlere belki örnek olur.

Uzun vadede doğru yatırım aracı her zaman kâr getirir fikrinin kanıtı. Birden fazla araca yatırım yapmak da güzel bir strateji. Ani düşüşlerde ters pariteleri kullanarak kâr oranını arttırma fırsatı veriyor. Hiçbir şey yapmadan beklemekle de kâ edilebiliyormuş demek ki.

Gerçekten başarılarınızın devamını bekliyorum. Ancak bunların takibi ve gerçekten güzel kar edebileceğinizi düşünüyorsanız 1-2 sene daha beklemeniz gerekir. Tabii ki yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen bunu buradan belirtmek isterim. Ancak benim kaanatım bu şekilde.

TL bazında oluşturdugum verileride buldum yakın zamanda onlarıda paylaşırım aslında uzun vadede farklı sepetler yapılıp gerçekden güzel kazanç sağlanıyormuş.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri