Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Öneri Bağış Butonunda Seçenekler

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Merhabalar. Sitede yavaş yavaş kaliteli yazabilen insanlar kendini belli etmeye başladı. Birkaç kişi var güzel konular açıp sağlam değerlendirmelerde bulunuyorlar. Bu durum beni çok sevindiriyor. Umarım daha fazla 'kaliteli yazar'ımız olur.

Bu öneri yazısını gerçekten kalite kokan yazılara ekstra bir ödül sistemi oluşturabilir miyiz, diye düşünerek yazıyorum. Güzel insanlara güzel şeyler yapılır. Örneğin ben bir yazı okudum ve çok beğendim. Satoshi bağış butonuna basarak 1 Satohsi bağışladım. Ama bu yazı daha fazla bağışı hak ediyor. Benim gönlümden kopan 1 değil 10 satoshi'dir belki. Yazarlara bağış için kullandığımız butonda birkaç seçenek daha açabilir miyiz? Bağış butonuna tıkladığımda karşıma bir soru çıksın, "Kaç Satoshi bağışlamak istersin?" seçenekler: 1, 5, 10, 20..." Satoshi miktar ayarlaması yönetimin kararı artık. Kaç Satoshi, diye soru çıkmayabilir de. Butona bastığımda direkt seçeneklerle karşılaşmak da iyi olurdu. Teknik olarak nasıl olur bilmiyorum ama bunu sunmak istedim öneri olarak. Kolay gelsin.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri