Balinaların Chainlink (LINK) Aşkı Depreşti!

  • Stale: Çözümü bulunmuş bir bloğun başka bir madenci tarafından tekrar bulunması durumudur. Stale blok çıkaran madenciler o blok için ödeme alamazlar.

KriptoLuis

Korgeneral
Süper Moderatör
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Level 10 (10X)
Level 11 (11X)


0.00089499
  • 0.00000000  
  • #1
whale-4120597_640.png

Balinaların Elinde 1,45 Milyar Dolar Değerinde LINK Var!

Blockchain verilerinin analizini yapan Santiment platformu, resmi hesabından bir tweet yayınlayarak balinaların geçen hafta içi yüklü miktarda Chainlink (LINK) satın aldıklarını açıkladı.

Chainlink en son Cardano ile bir ortaklık kurmuş ve Cardano akıllı sözleşmeleri için oracle hizmeti vereceğini duyurmuştu. Bu gelişme, uzun zamandır yükseliş içine girmesi beklenen LINK için bir sıçrama tahtası olabilir diye daha önce fikir beyan etmiştik. Balinaların yapmış olduğu yüklü alımlar bu düşüncemizi doğrular nitelikte.

Bu balinaların cüzdanları 1 milyon ila 10 milyon dolar değerinde LINK barındıran cüzdanlardan oluşuyor. Geçen hafta bu balinalar piyasadan 62 milyon dolar değerinde LINK topladı. Balinaların ellerinde bulunan toplam LINK değeri ise 1,45 milyar dolara ulaşmış oldu.

sentiment link orjinal.GIF

Her ne kadar piyasadan topladıkları LINK’leri cüzdanlarına gönderseler de, LINK balinalarının geçmiş hareketleri incelendiğinde LINK’leri ellerinde tutmak için çok da istekli olmadıkları görülüyor.

En son Mayıs 2021’de 52 dolar seviyelerine dek çıkan LINK, Temmuz sonunda 13 dolar seviyelerine dek düşmüştü. Eylül başında 35 dolar seviyelerine tekrar çıkan LINK, o tarihten bu yana aşağı doğru grafik hareketleri sergiliyor. LINK’in mevcut değer ise 22,90 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Daha önce de LINK’in balinaların çok sevdiği bir kripto para olduğunu okumuştuk. Bir kripto para balinaların oyuncağı haline geliyorsa yaşanacak pump dump hareketlerine karşı dikkatli olmakta fayda var demektir. Yine de Chainlink, özellikle Cardano ile yaptığı son ortaklık ile piyasada oldukça dikkat çekti denilebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.
 

Bu konudan KriptoLuis isimli kullanıcıya 0.00001177 Bitcoin verilmiştir

Şimdi Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Daha Önce Okuyan Kullanıcılar (Toplam Kullanıcı : 6)

Üst