Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bankoftron- BEDAVA Tron Kazanmak İsteyen Gelsin (Ödeme Kanıtlı)(YATIRIMSIZ)

Refimden üye olup %25 bonus ile kazım yapacak arkadaşlara teşekkürler,
Şimdi bu kazanılan tronları 15 trx olunca çekmek için TrustWallet adlı cüzdan uygulamasını Appstore,GooglePlay Üzerinden indiriniz, ondan sonra trustwalletdan tron cüzdan adresi alıp, siteye girip ödeme alın, sonrasında trustwallet üzerinden binance, btctürk, paribu istediğiniz borsaya gönderin trustwallet’dan ondan sonra paranızı çekebilirsiniz.

Ekran Alıntısı.PNG
Biriktirmeye devaamm!

Refimden üye olup %25 bonus ile kazım yapacak arkadaşlara teşekkürler,
Şimdi bu kazanılan tronları 15 trx olunca çekmek için TrustWallet adlı cüzdan uygulamasını Appstore,GooglePlay Üzerinden indiriniz, ondan sonra trustwalletdan tron cüzdan adresi alıp, siteye girip ödeme alın, sonrasında trustwallet üzerinden binance, btctürk, paribu istediğiniz borsaya gönderin trustwallet’dan ondan sonra paranızı çekebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 3664Biriktirmeye devaamm!
Ben kayıt olurken Paribudaki yatırma linkimi kullandım, trust walletdan hesap açıp linki girdiğimde kayıt olduğum link ile, cuzdandaki link uyuşmaz ise ? Böyle bir sorunla karşılaşırmıyım?

Ben kayıt olurken Paribudaki yatırma linkimi kullandım, trust walletdan hesap açıp linki girdiğimde kayıt olduğum link ile, cuzdandaki link uyuşmaz ise ? Böyle bir sorunla karşılaşırmıyım?
kayıt olurken trustwallet cüzdanı ile olmanız gerekiyor ondan sonra trustwalletdan paribuya aktarma yapıcaksınız trxleri

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri