Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BEDU Token Ön Satış

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
FxSysSpXoAIfcFp.jpg

Bitci yılbaşında yenilenen ekosistem düzeni ve yenilenen ekibi ile bir çok alanda yeniliklere ve yatırımlara imza atıyor. Yatırımcıların daha bilinçli bir şekilde yatırımlarını yapmak ve yerli blockchain uzmanlarının gelişmesi için oluşturulan Bitci akademi bir çok alanda faydalı eğitimler düzenliyor. Binance akademi gibi yatırımcıların eğitimler ve sınavlar ile kazanç sağlaması için Bedu ekosistemi oluşturulmuş durumda. Bu alanda BEDU token 10 milyar sabit arzı ve ilk başta dolaşımda olacak 500 milyon adet arzı ile piyasaya çıkıyor.

Bedu token yatırımcıları Bitci akademi başta olmak üzere eğitim alanında bir çok avantaja sahip olacaklar. Bu alanda ilk anlaşma ise İstanbul teknik üniversitesi eğitim platformu ile yapıldı. Her alanda özellikle online eğitim alanında bir çok faydalı anlaşmaya sahip olacaklar.

Bedu token 0.004 ön satış fiyatı ile 15 mayıs günü ön satışa başladı. Ön satış ile 5 milyar adet kullanıcılara sunuluyor. Bu alanda ön satıştan alınan tokenler haziran ayında listeleme esnasında %10 oranında açılacak olup eylül ayı itibari ile de 9 ay boyunca %10 oranında açılmaya devam edecek. Yönetim, pazarlama ve diğer ayrılan ekosistem tokenleri ise 5. aydan itibaren aylık %5 oranında dolaşıma sokulacak bu şekilde piyasada dolaşım arzı az tutularak token değerinin korunması sağlanacak.

BEDU token 6 haziran günü ön satışı sonlanarak 7 haziran günü bitci borsasında listelenecek.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri