Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gerçekten ödeme yapan airdroplar paylaştığım kanalım var. (kanalımın linkini en alta koyacağım.) bu kanalım diğer birçok kanallar gibi paylaşım yapsa da ben artı olarak dağıtımı bitmiş olanların veya dağıtımı devam edenlerin altına bunu ilerleyen dönemlerde mesajları düzenleyerek yazıyorum. bu da yeni gelen abonelerimizin "hangi airdroplar aktif?""hangi airdroplara katılmalıyım gibi soruları ortadan kaldırıp hızlı ve kolayca airdrop katılımınız için rehber ve aynı zamanda takip oluşturuyor.

tabi sadece airdrop tanıtmıyorum. Yatırımsız ve ponzi olma ihtimali %0 olan madencilik uygulamalarını da paylaşıyorum. Şimdi aklınıza takılmıştır "birçok madencilik sistemi patlarken onların patlamayacağını nerden biliyorsun?" diye. Hemen cevap vereyim, benim paylaştığım madencilikler "Electroneum" tarzı madencilik uygulamaları veya borsa destekli madencilik uygulamarıdır. aynı zamanda faucet siteleride tanıtıyorum. Faucet sitelerini bildiğinizi düşünüp açılama gereksinimi bulmuyorum.

Ayrıca her kanal gibi bende çekilişler yapıp paylaşmak isterim ama kanal daha yeni ve benimde kârım yok denecek kadar az olduğu için bu gibi etkinlikleri ileriye saklıyorum. sizlerde gelip bana destek olurken beraber kazancın ve kolay airdrop takibini sağlayalım

Airdrop Kanalım ===> t.me/airdrop_explorer0

telegram arama yerine (airdrop_explorer0)yazarakda ulaşabilirsiniz :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri