Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Benim Hikayem NFT Hiyakem: Box Walk

Sanırım siz haklı çıktınız kısa vadede :)

Yeni koleksiyonlarınızı görmek isteriz bu arada varsa...
Yani dediğim gibi neyin ne olacağı belli değil. Evet piyasa biraz hareketlenmeye başladı.
Geçen sene altın ve kripto para arasında bir tercih yapmak zorunda kalınca tercihimi altından yana kullandım. (çünkü sizin dediğiniz gibi insanların kriptoya karşı bir güven sorunu oluşmuştu o sıralar)

Şuan için yeni koleksiyon yok. NFT'de de eski hareketlilik yok en azından benim koleksiyonlar için. Bakalım. Piyasa biraz daha yükselince belki NFT'ler de de bir hareketlilik olabilir. Beklemedeyiz şimdilik.

Hayırlı olsun, önceki koleksiyonunuza kıyasla basit bir koleksiyon olmuş. 3D animasyon ve modellemede yenisiniz sanırım. NVidia Türkiye bu konuya yönelik yarışmalar düzenliyor. Tasarımın detaylarından ve karmaşıklığından ziyade fikre önem verdikleri için katılmanızı tavsiye ederim. Başarı elde edemeseniz bile ufkunuzu genişletmekte çok iyi. Bu yürüyen sevimli arkadaşa benzeyen bir konseptte yarışma yaptılar mesela 1-2 hafta önce.

Satışlarınızda başarılar, umarım 2021'de yakaladığınız rakamların kat kat üzerine çıkmayı başarırsınız. :)

Hayırlı olsun, önceki koleksiyonunuza kıyasla basit bir koleksiyon olmuş. 3D animasyon ve modellemede yenisiniz sanırım. NVidia Türkiye bu konuya yönelik yarışmalar düzenliyor. Tasarımın detaylarından ve karmaşıklığından ziyade fikre önem verdikleri için katılmanızı tavsiye ederim. Başarı elde edemeseniz bile ufkunuzu genişletmekte çok iyi. Bu yürüyen sevimli arkadaşa benzeyen bir konseptte yarışma yaptılar mesela 1-2 hafta önce.

Satışlarınızda başarılar, umarım 2021'de yakaladığınız rakamların kat kat üzerine çıkmayı başarırsınız. :)
Yorumunuz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Aslında hobi olarak ilgilendiğim bir alan ve daha iyilerini de yapabilecek seviyedeyim. Fakat NFT sektörü için kendimi çok da kasmak istemedim. Çünkü NFT alanında ki başarı için sadece iyi tasarım yapmak yeterli olmuyor. Birçok etken var. Ben sadece kendi yağımda kavruluyorum.
Dediklerinizi dikkate alacağım.

Yorumunuz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Aslında hobi olarak ilgilendiğim bir alan ve daha iyilerini de yapabilecek seviyedeyim. Fakat NFT sektörü için kendimi çok da kasmak istemedim. Çünkü NFT alanında ki başarı için sadece iyi tasarım yapmak yeterli olmuyor. Birçok etken var. Ben sadece kendi yağımda kavruluyorum.
Dediklerinizi dikkate alacağım.
Çok iyi seviyede çzimleren azından isim yapmanız açısından faydalı olabilir. Elbette NFT için kriter değil direkt. Ama sadece çizimi beğenip alımlar gerçekleştirenler var.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri