Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Benim Hikayem NFT Hiyakem: SkullLove

mehmetce

Üstçavuş
Herkese merhaba...
Sizlere bundan yaklaşık 1,5-2 sene önce başladığım NFT serüvenimden bahsetmek istiyorum...

O zamanlar NFT konusundan pek tecrübeli değildim (hala da değilim :) )
wax.atomichub da bir koleksiyon oluşturup kendi NFT'lerimi satışa sundum. Aslında bu işten para kazanmaktan çok yaptığım tasarımların insanlar tarafından beğenilip beğenilmeyeceğini merak etmekti.
Daha sonra Gate.io'nun NFT projesinin olduğunu öğrendim.
Uzun süreli yazışmalar sonucunda SkullLove isimli koleksiyonumu onaylı koleksiyon olarak kabul ettirdim...

İlk aylar çok güzel geri dönüşler aldım. NFT satışlarım çok iyi gidiyordu.
Benden alanların kimi zaman yüksek miktarlarda (bana göre yüksek :) ) ikincil satışları beni çok mutlu ediyordu...
Ta ki, kripto para piyasasının sert düşününe kadar herşey yolundaydı. Şuan ise aylardır satış yok ama yaptığım projeden dolayı mutluyum.

Bu arada koleksiyonum Opensea ve NFTrade platformlarında da mevcut. Ama en güzel geri dönüşleri Gate.io'dan almıştım.

NFT konusunda tecrübeli olan arkadaşların her türlü öneri ve yorumlarına açığım.
Şimdiden teşekkür ederim.

"Şimdi size SkullLove'dan bahsetmek istiyorum...

Neden kafatası ve neden SkullLove?
Kafatasları ile ilgileniyorum.

Aslında hepiniz gibi bir kafatası gördüğümde aklıma korku ve ölüm geliyor.
Ama o bizden biri. Bu bizim bir parçamız.
Bazen kızgın veya mutsuz, bazen duygusal veya komik.

Bu yüzden farklı renk, desen ve görünümde kafatasları tasarlamaya başladım. Elbette yüzümüz gibi farklı formları.
Bunun için biraz renk ve biraz hayal gücü kullandım...

İlk etapta stok fotoğrafçısı olarak farklı platformlarda gerçekçi kafatası tasarımları sundum.

Daha sonra NFT dünyası ile tanıştım ve Gate.io için özel kafatasları tasarlayarak sertifika başvurusunda bulundum. SkullLove adını verdiğim bu özel ve eşsiz koleksiyon kabul edildi.

SkullLove koleksiyonuma göz atabilirsiniz: https://www.gate.io/tr/nft/collection/1527/SkullLove
Umarım beğenmişsindir."

SkullLove'den Bazı Çalışmalar:
anubis skull.jpeg

Pirates XMAS.jpeg

madalyon3d.jpeg

demir S.jpeg

Red Garnet-g.jpeg

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular