Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Berat albayrak istifa etti?

Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ancak hack yediğini düşünüyorum. Sonuç olarak bir bakan ben istifa ettim diyerek hesaplarını kapatıp gitmez. Ben böyle düşünüyorum.

Hadi ya o kadarını bilmiyordum ancak yapılan açıklama ve daha sonra ki yapılan hareket hoş değil. Bir bakan istifa ettikden sonra hesabını kapatmaz diye düşünüyorum. Bilmiyorum tabii ki siz biliyormuşssunuz. Umarım ülkemiz için her şey güzel olur.

Nedense piyasaların kısa süreli bile olsa bu istifayı olumlu karşılayacağını düşünüyorum.
Şu saatlerde tam tersi bir algılama var gibi . Belki de belirsizlik algılama gibi .Piyasa kapanış verilerini bilmiyorum ama döviz ve altın sanki son kapanış verilerine göre biraz yukarı hareketlenmiş gibi. Belirsizlik havası yayılmadan en kısa sürede , bir şekilde görevlendirme yapılır muhtemelen .
Ataması yapılanda umarım güzel işler başarır. Kim gelirse gelsin ülkemize, ülke insanına faydalı işler yapsın yeter.

Bir ülkenin Ekonomi Bakanı istifa ettiğinde genelde bu sansasyonel haberden piyasalar olumsuz etkilenir, Ancak Berat Albayrak'ı iş adamları bile çok sevmiyordu kanımca. Bırakma diyen çok çıkmadı zaten :)Neredeyse toplumun büyük çoğunluğu gitmesini istiyordu, hep üst perdeden bakıyordu. Hele bir " vergileri tabana yayacağız" söylemi vardı ya çok gülmüştüm. Zaten gafları ayrı bir hikaye. :) Ülkemiz için hayırlısı olsun diyelim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,120
Kullanıcılar
6,668
Son üye
serdar023
Geri