Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

best-earn.ru- Rus PTC Sitesi

Aralık 2020 ortalarına doğru faaliyete başlayan ve deneme kategorisinde bulunan, ödeme yapan bir Rus Ptc sitesi.
Üye bazında hızlı ilerleme içinde ve yaklaşık olarak 9700 üyeye sahip.

Kazanç için aşağıdaki bölümleri kullanabilirsiniz :

Sörf siteleri ---- Reklam veren sitelerini tıklayabilirsiniz.
E-Postaları okumak ----Mevcut postaları okuyabilirsiniz.
Geçme testleri ---Basit sorulara cevap vererek kazanabilirsiniz.
Youtube ----Şimdilik sınırlı sayıda olsa da bu bölümdeki videoları izleyip, kazanabilirsiniz.
VK----Basit Vk görevlerini yapabilirsiniz.
Yarışmalar....Yeni bir site olduğu için çok sayıda yarışma mevcut, deneyebilirsiniz.
Ödevleri tamamlama ----En iyi kazanç bölümüdür, basit görevleri yaparak kazanabilirsin.

Minimum ödeme 2 Ruble
Ödemeler Payeer cüzdana otomatik yapılıyor.

Ödeme kanıtları sayfasından ödemelerinizi paylaşabilir veya ödeme durumunu kontrol edebilirsiniz :

Siteyi incelemek veya katılmak isterseniz :

Rus siteleri en dürüst sitelerdir benim için çok kaznadım rus seo sitelerinden ben ama bir türlü vk hesabını bağlayamıyorum nedense "token is not found" hatası alıyorum bu sorunun nedenini bilen varsa bana yardımcı olabilirse çok sevinirim

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,743
Son üye
noxBN
Geri