Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Beyin Fırtınası!!!

hizli-para-kazanma1.jpg

Para Kazanma Yöntemler!!!
Okuduğum birçok makale ve internet forumlarında görüyorum ki hep kulaktan duyma iş öneriyorlar.
Gelin basamakları beraber adım adım çıkalım. Alışılmış iş önerileri:
1.Youtuber ol reklam tanıt, video çek izlenmeden para kazan.
2.Video izle para kazan.
3.Link kısalt para kazan.
4. 5 tane kitap oku para kazan.
5. BLOG sitesi kur BLOGER ol metin yaz para kazan.
6. FREELANCERLIK yap birçok farklı iş ile para kazan.
.......................................................................................................................................................

Arkadaşlar bunlar gibi birçok öneri öneri varda hepsinin ucu açık ve kesin net bir kazanç sağlama yöntemi yok.
Ve bunların reklamlarını yapan YOUTUBERLAR sizler izledikçe para kazanırken sizler sadece okuduğunuz ve zihin karmaşanızla beraber kalıyorsunuz ortada. Hepsi bir para kendi içerik üreticilerinin para kazanma tekniği aslında.

Gelin Dostlar Basamakları Beraber Çıkalım!!!

Çok önemli fikirlerim var ve bu fikirleri sizler ile paylaşmak istiyorum. Öncelikle eline bir kalem bir kağıt alın ve okuduğunuz her yeri not almanızı tavsiye ediyorum. Arkadaşlar birlikten kuvvet doğar ve ben sizlere yeni bir
teklif ile geliyorum . Kendi BLOG sitemizi kuralım veya YOUTUBE kanalımızı bu kanalda düzenli içerik üretelim.
BLOG sayfamızda kendi bilgilerimizi paylaşalım ve ek bir gelir sağlayalım. Bunları yapabilmek için yönetim ve kademe arkadaşları seçelim iş dağılımı ve özel tasarımcılar ,ortak bir havuz oluşturalım ve ortak payımızı paylaşalım içimizde yazılımcı arkadaşımız ,metin yazarı arkadaşımız..... gibi bir dağılım oluşturalım birlikte kazanalım. Basamakları çıktıkça birlikte yürüyelim. SATOSHİ Türk forumumuzda reklam ve link yasak ama
bizler yaptığımız işimizde yasak olmayan desteklerde bulunalım. Gelirimizi kripto para alım satımı ile yükseltelim.
Beyin fırtınasını okuduğunuz için teşekkür ederim kurgu oluşturmaya çalıştım. Biraz olsun şu yoğun gündemden
ve PANDEMİDEN uzaklaştıysanız beyin fırtınası ile hayallere daldıysanız ne mutlu arkadaşlar. Herkese iyi bayramlar diliyorum.

katılıyorum, öyle şeyler yaparak para kazanabiliriz ama her şeyin bir ağırlığı ve zorluğu var tavsiyem bu tarz işlere girecekler büyük disiplinli ve programlı çalışın ve vazgeçmeyin aksi taktirde çok zor ve boş bir süreç olur sizin için.

Yalnız bunlar çok fazla zaman isteyen şeyler. YouTube kanalımıza, blog kanalımıza abone çekene kadar burayı kullanıp adam akıllı kazanmayı tercih ederim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri