Binance Aergo'yu (AERGO) Listeliyor

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Zerocoin : Kripto para işlemlerini anonim olarak yapmak için oluşturulmuş protokoldür.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye


0.00037294
  • 0.00000000  
  • #1
Dünyanın en büyük borsalarından biri konumunda bulunan Binance tarafından bugün sabah saatlerinde yapılan açıklamaya göre saat 13:00 itibariyle AERGO/BUSD ve AERGO/BTC çiftlerinde AERGO alım satım işlemlerine başlanabileceğini duyurdu. Duyuru sonrası cüzdanlar aktif olmakla beraber kullanıcılara alım satım için hazırlık yapabilecekleri yönünde bilgilendirme yapıldı.

Öncelikle belirtmek isterim ki son zamanlarda Binance pek çok kripto parada pek çok işlem çiftini devreye sokuyor. Yatırımcılara şahsi önerim listeleme öncesi ve listelendikten sonra yaşanan suni yükselmelere aldanmamalarıdır. Elbette bir kripto paranın büyük bir borsada listelenmeye başlamasının değerlenmesi olacaktır. Ancak bu değerlenmeler dışında kalan manipülatif yükselişler yatırımcılara ciddi kazançlar sağlayabildiği gibi ciddi oranda yatırımlarını kaybetmelerine de sebep olabilir.

Binance tarafından listelenecek AERGO'ya gelecek olursak anonim olan kripto para dünyasında ihtiyaç duyulan kimlik doğrulama, doküman yönetimi gibi kritik konular başta olmak üzere daha bir çok konuya çözüm getirmeyi amaçlayan bir kripto para girişimi olarak ön plana çıktığını söyeleyebiliriz.
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00000840 Bitcoin verilmiştir

Üst