Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Alt Hesap Nasıl Kullanılır?

SenaOnChain

Üsteğmen
Süper Moderatör

2285810_1200x627.jpg

Binance Alt Hesap Nasıl Kullanılır?​

Selam forum, yazı içerisinde Binance alt hesapların kullanımı ve nasıl çalıştığından bahsettim. Merak edenleri için keyifli ve basit bir anlatım olduğuna inanıyorum, umarım aradığınız bilgiye ulaşırsınız.
Öncelikle Binance Alt Hesaplar, kullanıcılarına birden fazla hesap üzerinden işlem yapabilme imkanı sunar.
Alt Hesapları, sorumlulukları bölmek için ya da gerçekleştirdiğiniz işlemleri daha verimli hale getirmek için kullanabilirsiniz.

Ayrıca Alt hesaplar, işlemlerin daha güvenli bir hale gelmesine de olanak tanır.
Ek olarak, Ana hesabınızın kimlik doğrulama işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekiyor.

Kurumsal hesap kullanıcıları ya da kişisel hesap kullanıcıları, talepleri karşılayarak alt hesaplara erişebilir.
Ayrıca, VIP 1 ya da daha yüksek bir seviyeye ulaşmanız, KYC kimlik doğrulaması ve Binance/Google doğrulaması gereklidir.

Bu gereksinimleri karşılıyorsanız bir sıkıntı yaşamazsınız.

Hesap Yönetimi: Alt hesapları kontrol etmek adına, bir alt hesap yönetim merkezi oluşturmanız gerekir. Alt hesap yönetim merkezinden istediğiniz zaman tüm işlevleri dondurabilir ve etkinleştirebilirsiniz. Alt Hesap limitiniz ana hesabınızın VIP seviyesine bağlı olarak değişkenlik gösterir.

API Yönetimi: API anahtarları ve API erişimi oluşturabilir ve istediğiniz zaman düzenleyebilirsiniz. Herkese açık API ara yüzündeki kısmında bulunan alt hesap bölümünden emir, pozisyon ve sorgulama gibi bir çok kısımda kullanabileceğiniz API anahtarı oluşturabilirsiniz. Maximum 30 API Anahtarı yaratabilirsiniz.

apı yönetimi.png

Varlık Yönetimi: Ana hesabınızdaki ve diğer alt hesaplarınızdaki bakiyenize erişebilirsiniz. Transfer kısmından işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca Ana hesap ve Alt Hesaplar arasında gerçekleştirdiğiniz işlemler için komisyon ücreti ödemezsiniz ve hızlı bir şekilde işleminiz gerçekleşir.

Varlık Yönetimi.png

Varlık Yönetimi1.png

Emir Yönetimi: Alt hesaplarınızın emir ve satın alım geçmişine erişebilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz veriyi filtreleyerek ( İşlem Çifti, Tarih vb. ) kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Emir Yönetimi.png

Transfer Geçmişi: Tüm hesaplarınızdaki fon transferlerini bu kısımdan görüntüleyebilirsiniz.

Transfer Geçmişi.png

Oturum Açma Geçmişi: Alt Hesaplarınıza gerçekleşen girişleri, IP adresi ve konum olarak görebilirsiniz.

Oturum Açma Geçmişi.png

Binance Alt Hesap Nasıl Oluşturulur?​

1. Adım - Giriş Yapın​

Öncelikle Binance hesabınıza giriş yapın. Ardından Profil imgesine tıklayın.

26e4318eedc393418ba84888bde2e7ea.png

2. Adım - Alt Hesap Sekmesi​

Alt hesap kısmına girin.

87a493f97ec98aa5e032d8ad3991088a.png

3. Adım - Alt Hesap Oluştur​

Alt hesap oluşturma işleminizi tamamlamak için E-Posta adresinizi girin. Bunun ardından kendinize güçlü bir şifre belirleyin ve Alt Hesap Oluştur butonuna Tıklayın.

bed498409ea935077487637f00529555.png

4. Adım - Hesap Yönetme​

Hesap açma işlemlerinizi bitirdikten sonra, hesap yönetim kısmından hesabı görüntüleyebilir ve izinlere ulaşabilirsiniz.

bd70c2e0c8015c5a81a2765b8128fd7b.png

836313e52c2c8134d9f7def038797715.png

Önemli;
Hesabınızı oluşturduktan sonra E-Posta Adresinizi onaylamanız gerekiyor.
Alt Hesabınızı Sanal E-Posta ile oluşturduğunuz da ise alt hesabı sadece ana hesabınızdan API aracılığı ile yönetebilirsiniz.

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,741
Son üye
ysf
Geri