Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance CEO’su Çarpıcı Açıklama

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) Geçen yıldan itibaren hissedilir derecede kurumsal yatırımcıları ağırladığını belirterek,

Bu kurumsal yatırımcıların diğer yatırımcılara göre daha büyük boyutlarda işlemler yaptığını vurgulayarak şöyle devam etti,
Bu yatırımcılar ufak çaplı yatırımcılara göre daha farklı alım yapıyorlar aylarca sürekli alımlar gerçekleştiriyor ve bekliyorlar.
Daha önce bu tarz davranışlar görmediğini belirten CZ bu akıma öncü olarak MicroStrategy CEO'sunu işaret etti.

Eleştiri
Bu açıklamadan elinizde tutun bekletin anlamını çıkarttım ben :) ne kadar güvenilir bilinmez, Yoksa borsa büyük adımlara yani büyük iniş ve çıkışlara hazır değil mi?
Gelecekte böyle bir durumla karşı karşıya kalınca Binance 2017'de tüm borsalarda olduğu gibi kitlenip yada alım satımları durdurup kullanıcıları mağdur edebilir mi?
Aklımda deli sorular arkadaşlar.

2017 yılında olduğu gibi borsalarda mahkum kalabilir miyiz?

Smash Locked Out GIF by Coronation Street

Yakın geçmişte Binance'de bazı tıkanmalar söz konusu olmuştu. Tekrar olmayacağının bir garantisi yok. Dünyanın en hareketli borası olmanın da bir bedeli var sonuçta.

Kilitlenmeler kesin olur. Binance'in bu sorunu tamamen ortadan kaldırmaya çalıştığını da düşünmüyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri