Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Coin (BNB) Grafik Analizi, AL SAT Sinyalleri 06.05.2021

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Herkese merhaba. Binance'ın güzide kripto parası BNB hakkında konuşalım mı? Az önce grafiklere biraz baktım da hafif dinlenmeye geçmişken az bahsetsek iyi olacak ki BNB böyle sessizleştiğinde ani bir yükseliş hareketi yapıyor. Şu an kendini unutturuyor. Birkaç zaman sonra başlar kaldığı yerden hareketlerine. Şimdi grafiklerine geçelim.

BNBUSD SAATLİK GRAFİKTE SAT SİNYALİ
IMG_20210506_224829_794.jpg

Saatlik grafikte SAT sinyali, geçmişten gelen uzun yatay seyirden sonra başlamış ve devam ediyor. Sinyal seviyesi 647$. Şu anda 625$ seviyesinde seyrederken aşağıda bekleyen 616$ seviyesi çok zor değil artık. Daha aşağısı için 4 saatlik grafiğe bakalım.

BNBUSD 4 SAATLİK GRAFİKTE KARAR AŞAMASI
IMG_20210506_224913_830.jpg

BNB 4 saatlik grafikte ciddi ve karar verme aşamasında ve çok büyük ihtimalle aşağı yönlü bir kare çıkacak ve fiyatlar biraz daha düşümeye devam edecek.

Aşağıda 616$ seviyesinden sonra 605$ seviyesi bekliyor. Yeniden yukarı yönelebilmesi için gerekli olan en düşük seviye 642$ seviyesi ve bu seviyeden gittikçe uzaklaşıyor. Yani düşüş bir süre daha devam edecek.

BNBUSD GÜNLÜK GRAFİKTE AL SİNYALİ
IMG_20210506_224953_228.jpg

BNB günlük grafikte önemli bir aşamada. Saatlik ve 4 saatlikten gelecek olan satış baskıları devam ederse yarın daha düşük seviyeler görürüz. Çünkü günlük grafikte yarının mumu düşüşleri teyit ederek açılmış olacak ve SAT sinyali için düğmeye basılmış olacak.

Aşağıda 558$ seviyesi çok önemli. Bu seviyenin üzerinde kaldığı sürece BNB'den korkmaya gerek yok. Şu an tekrar yukarı yönlü bir hareket başladı ve sınırlı olabileceği gibi yukarıda 639$ seviyesini geçmesi gerekiyor ki yarınki günlük mum yukarı yönlü açılsın. Başaramazsa düşüş devam edecek.

Günlük grafikte 412$ ile 704$ arasında dalgalanırken BNB süper bir güç gibi duruyor. Eski bir BNB yatırımcısı olarak şu an zevkle ve sadece izliyorum. Aynen devam.

Analizlerim hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir, genel durumu belirlemek içindir. Bu analizler al/sat yapmaya uygun değildir. Bu analizlere dayanarak yapılan alım veya satımlardan doğacak zararlardan yatırımcı sorumludur.

Bu aralar bir miktar BNB'deyim o yüzden ilgi alanıma girdi. Yakın zamanda %5'lik bir düşüşle 600 doları görmesi olasılık dahilinde, 600 aşağısında kalmaya çalışırsa sıkıntı ama bir al fırsatı verir diye umut ediyorum, yukarı hedeflerim için de senin yorumlarından destek aldım hocam. YTD!

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri