Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Coin (BNB ) Grafik Analizi, AL SAT Sinyalleri 30.05.2021

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Merhaba akadaşlar. Bu gün hangi altcoin analizini yapayım diye düşünürken @SatoshiTURK'ün açtığı Gelecek Vaadeden Altcoinler adlı serisinin son yazısında BNB'den bahsettiğini görünce bir grafiklerine baktım. Hazır bakmışken forum sakinleriyle de paylaşmak istedim.

Benim de uzun zaman önce yatırım yaptığım ve güzel kazanç sağladığım bir varlık oldu. Neyse grafiklere geçelim.

BNBUSD SAATLİK GRAFİKTE KARAR AŞAMASI
IMG_20210530_185502_096.jpg

Saatlik grafikte BNB için önemli bir karar aşamasına girilmiş ve şu an aşağı yönlü çalışıyor. Devam ederse 315$ önemli bir destek olarak karşılama yapar. Daha aşağıda saatlik grafik için 291$ seviyesi var.

Şu an aşağı yönlü çalışsa da güçlü bir direnç olan 315$ seviyesi fiyatları sürekli yukarı itiyor.

BNBUSD 4 SAATLİK GRAFİKTE KARAR AŞAMASI
IMG_20210530_185434_008.jpg

Saatlik grafikle ayını derece önemli olan bir karar aşaşması da 4 saatlik grafikte mevcut. Şimdi olması gereken ve çok büyük olasılıkla meydana gelecek olayı anlatayım size.

Saatlik grafik aşağı yönlü çalışıp fiyatları düşürecek. Beraberinde 4 saatlik grafik aşağı çok düşmemek için direnecek. O arada zaman dilimlerinin bazı ilişkileri göz önünde bulundurularak saatlik grafik tekrar AL pozisyonuna geçecek ve 4 saatlik grafik de AL diyecek. Sonrasında iki grafik birlikte AL pozisyonuna geçmiş olacak ve fiyatlar biraz daha özgüvenle yukarı yönelecek. Beklenen budur ve böyle olacaktır; fakat günlük grafiğin SAT pozisyonunda olması sebebiyle fiyatların sert bir biçimde yeniden aşağı yönelmesi ihtimali de yüksek.

Şu an aşağıda 4 saatlik grafik için 291$ seviyesi bekliyor. Yukarıda ise 336$ seviyesi önemli bir direnç. Bu seviyenin altında kalmayı sürdürürse i düşüş kaçınılmaz olacak.

BNBUSD GÜNLÜK GRAFİKTE SAT SİNYALİ
IMG_20210530_185404_601.jpg

Günlük grafik sabahki paylaştığım Ethereum günlük grafiğine çok benziyor değil mi? Çünkü hatırı sayılır tüm Altcoinler Bitcoin etkisiyle hareket ediyor. Şu an da Bitcoin günlük grafiği de aynen böyle seyrediyor.

Bizim bu durumda önemsememiz gereken konu, destek ve dirençler. Sağla seviyeler belirledik mi işler çok kolay olur.

Günlük grafikte BNB için yukarıda 355$ i, 455$ ve 700$ seviyeleri var. Aşağıda ise 210$, 194$ ve 184$ seviyeleri ve daha aşağısı var. Dikkatli olmak gerekiyor.

Kolay gelsin.

Analizlerim hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir, genel durumu belirlemek içindir. Bu analizler al/sat yapmaya uygun değildir. Bu analizlere dayanarak yapılan alım veya satımlardan doğacak zararlardan yatırımcı sorumludur.

sıradaki hedef 455 diyebilir miyiz ?
diğerleri adım adım takip ettim gerçekleşti.
700 görme olasılığı nedir sence hocam.
Yatırım tavsiyesi istediğim düşünülmesin
maksat gerçekleşmiş işlem olması.

sıradaki hedef 455 diyebilir miyiz ?
diğerleri adım adım takip ettim gerçekleşti.
700 görme olasılığı nedir sence hocam.
Yatırım tavsiyesi istediğim düşünülmesin
maksat gerçekleşmiş işlem olması.
Ben yazdıklarımı gerçekleşti mi diye takip etmiyorum. :) ister gerçekleşsin ister gerçekleşmesin. Yatımım olmadığı için umurumda değil. :) ama senin takip etmen hoşuma gitti açıkçası.

Şimdi beklenebikelecek seviye 617$ seviyesi. Küçük bir ara direnç. Sonrasında 700'ün sırası gelir. Mümkündür.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Ben yazdıklarımı gerçekleşti mi diye takip etmiyorum. :) ister gerçekleşsin ister gerçekleşmesin. Yatımım olmadığı için umurumda değil. :) ama senin takip etmen hoşuma gitti açıkçası.

Şimdi beklenebikelecek seviye 617$ seviyesi. Küçük bir ara direnç. Sonrasında 700'ün sırası gelir. Mümkündür.

Yatırım tavsiyesi değildir.
hocam şaşırdığımı ifade etmek istedik
teşekkürler analiz için. :)

Özellikle BTC deki bu düşüş öncesi 55k civarındayken çokça kişiden 1000$ altında gayet ucuz olduğu söylentisi dolaşıp durdu BNB için ve beklenti hep 1000$ ı aşacağı yönündeydi, BTC düşüşünün ardından pek de dile gelen bir coin olmaktan çıktı, şahsi fikrim; gayet değerli bir çözüm ürettiği, en azından kullanım alanının bol olduğu ve talebini arttırmak için gerekli şartlara sahip olduğu yönünde ve talep olduğu sürece bir ürünün fiyatının artacağını düşünerek, önümüzdeki minimum 6 ay olarak düşünerek uzun vadede güzel getiri sağlayacağını düşünmekteyim. Kısa vadede tüm coinlerde olduğu gibi BTC den maalesef ki etkilenmektedir ki ilerleyen süreçte bağımsız bir piyasa oluşacağını düşünenlerden biri olarak BNB nin çok çok güzel yerlere geleceğini düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir elbette :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri