Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Dogecoin Paylaşımı

Zaten piyasa bir düşüş eğilimine girmiş, doge'nin yeşilini gören kaçıyor garip bir düzen. 1 aydır bu yazıyı kopyala yapıştır yapıyorum beynimde resmen. :D

İşe sosyolojik olarak bakmayın. Burada ekonomik bir karşılaştırma var. 50 Cent solisti BTC milyarderi. İlk çıktığı zamanlarda alıp cüzdanını unutmuş ve yıllar sonra hatırlayıp yanlışlıkla zengin olan insanlardan. Bir de bu bakış açısıyla bakın.
Doge (köpek) demek.
Vede: 1 doge = siyahi biri burda o siyahileri köpek yerine koyuyor. Allah onların belalarını versin diyorum o kadar.

Önceden sitelerden günde 40 doge kazanıyordum, eğer biriktirseydim bugün milyoner oluyordum.
şimdı ne kadar kznıyorsun ben hıc kazanmıyom kaznada bıle gunluk satlerle kasdım takdırede 0.01 doge verıyor mınum cekım ıcınde 10doge ıstıyor boyle nerden bakrsan 3 -4 ay anaca cekrimm oda malum odeyecek mi odmeycek beli diyil
önere bileceyin site varsa önerir misin mi

şimdı ne kadar kznıyorsun ben hıc kazanmıyom kaznada bıle gunluk satlerle kasdım takdırede 0.01 doge verıyor mınum cekım ıcınde 10doge ıstıyor boyle nerden bakrsan 3 -4 ay anaca cekrimm oda malum odeyecek mi odmeycek beli diyil
önere bileceyin site varsa önerir misin mi
Şuanda o tarz sitelere güvenmiyorum, vaktimi harcamıyorum. 4-5 sene önce bütün musluk sitelerine kayıtlıydım oldum ufak ufak toplaya toplaya 1 günde 400 doge kadar kazandım, günlük 40-50 civarı geliyordu ama hiç para etmiyordu bıraktım. Şuanda ödemesini yapan site olsa bile çok az kar veriyordur. Maalesef musluk sitelerinden öyle çok kar beklenmez, yatırım hiç yapılmaz. YTD

dogecoin hakkında çok şey duydum ünlü bir yatırım danışmanı paylaşmıştı 1 saat araya la kaldırdı istatislikleri elon musk ilerde doge ile ilgili güzel planları olduğunu söyledi bakalım onu da zaman gösterecek

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri