Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Hesabı 936 Gün Sonra İlk İşlemini Yaptı ve 3.5 Milyon Dolarlık Ether Çekildi

timetoplay

Uzman Çavuş
What Is Ethereum?

2 Eylül 2020 tarihinde Binance borsasında işlem yapan bir hesap, yaklaşık 936 gün sonra ilk kez işlem yaparak 3.5 milyon dolar değerinde 2000 Ether çekti. Lookonchain'in takip platformuna göre, bu hesap uzun bir süredir hareketsizdi ve son olarak 2020 yılında 1 milyon USDC çekimi yapmıştı. Bu son işlemin ardından 2021 yılında boğa sezonu başladı ve daha sonra büyük düşüşler ve çıkışlar yaşandı. CFTC'nin Binance'e açtığı dava sonrasında bu adresin işlem yapması da dikkat çekicidir. Hesabın bir borsaya kayıtlı olması, varlıkların sonradan hatırlanması ve çekim yapılması ihtimalini düşük kılmaktadır.

@timetoplay sözlerimi yanlış anlamayın ama yazıyla boşa uğraşmışsınız diye düşünüyorum. İlk olarak çok gerekli bir bilgi değil ki onaylanmama ihtimali var.
İkincisi Bu seviyede kazançlarınız az, bilginizinde henüz sağlam yazılar yazacak seviyede olmadığını görebiliyorum.

Tüm bu sebeplerden dolayı bu konudan aldığınız 38 satoshi yerine, konuları inceleyerek yapacağınız yorumlardan 50 satoshi kazanabilirsiniz. Kendinizi de kripto dünyası bilgileri hakkında geliştirmiş olursunuz.

Sözüm yanlış anlaşılmasın. Anlamsız, post kasmaya yönelik, kimseye hiçbir faydası olmayan vs. Yorumlara cezai işlem yaparım. Hatırlatayım dedim.

@timetoplay sözlerimi yanlış anlamayın ama yazıyla boşa uğraşmışsınız diye düşünüyorum. İlk olarak çok gerekli bir bilgi değil ki onaylanmama ihtimali var.
İkincisi Bu seviyede kazançlarınız az, bilginizinde henüz sağlam yazılar yazacak seviyede olmadığını görebiliyorum.

Tüm bu sebeplerden dolayı bu konudan aldığınız 38 satoshi yerine, konuları inceleyerek yapacağınız yorumlardan 50 satoshi kazanabilirsiniz. Kendinizi de kripto dünyası bilgileri hakkında geliştirmiş olursunuz.

Sözüm yanlış anlaşılmasın. Anlamsız, post kasmaya yönelik, kimseye hiçbir faydası olmayan vs. Yorumlara cezai işlem yaparım. Hatırlatayım dedim.
tamamdır hocam kusura bakmayın.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,738
Son üye
Berat28
Geri