Binance İşlem Çiftlerini Kaldırma ve Yeni Yatırma/Çekme İşlemleri

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Bid Price veya Highest Bid (Teklif Fiyatı): Alım tablosunun en üstünde yer alır. Alım için berlirlenen en yüksek fiyattır. Daha yüksek bir alım emri gelirse tablonun ilk sırasına yükselir. Varlığın teklif fiyatı da bu veriye göre değişir.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye


0.00037294
  • 0.00000000  
  • #1
Binance yeterli volüme sahip olamayan ya da proje itibariyle sorunları çıkmaz boyutunda olan kripto paraları belirli aralıklarla delist etmekte ya da bağlı bulunduğu işlem çiftlerinden biri ya da birkaçını kaldırmaktadır. Binance tarafından bugün yapılan duyuruyla 23 Ekim 2020 saat 15:00'da BTS/BUSD, MCO/BTC, MCO/USDT, NEBL/BNB ve REP/BUSD işlem çiftlerini kaldıracağını açıkladı. İşlem çiftleri kaldırıldığında o işlem çifti içerisindeki pozisyonların tamamı otomatik olarak kapatılmaktadır. Ayrıca duyuruya ek olarak bahse konu işlem çiftlerindeki kripto paraların halen diğer kripto paralar ile alınıp satılabileceği de belirtildi.

Bir diğer açıklamada ise Binance tarafından desteklenen Binance Chain (BEP2) ve Binance Smart Chain (BEP20) işlemleri için INJ, PAX, SXP, USDC kripto paraların işleme açıldığı duyuruldu. Binance tarafından geliştirilen Blockchain olan BEP2 ve BEP20 bir süredir diğer kripto paraların kendi ağı tarafından desteklenmesine yönelik fon oluşturmaktadır.
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00000750 Bitcoin verilmiştir

Üst