Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Launchpad Kullanımı

yecele

Tuğgeneral
Hepinize merhabalar arkadaşlar. Binance bu sabaha karşı ATA tokeni için tekrardan Launchpad-Launchpool kısmını aktif etti takip edenler biliyorlar. Burada stake işlemi çok kolay, bunun adımlarını göstermek istedim. Öncelikle sitemizdeki bu konuya bakarsanız Launchpad tanımını görebilirsiniz. Gene bu konuda da ATA listelenmesi duyurulmuştu inceleyebilirsiniz.

Şimdi Binance borsasında üyelik girişimizi yapalım. Bunlarla ilgili çok konu var o yüzden sadece Launchpad kısmını göstereceğim size. 9 noktaya gelerek Launchpad kısmına tıklıyorsunuz.

1622626664784.png

Açılan yerde ATA tokeni 3 havuzla toplanabiliyor. BNB, DOT ve BUSD. Hepsi için ayrılan ödül miktarları farklı. Ama %70 diye hemen aklımız kaymasın hesaplamasını aşağıdaki videoda belirttim. Gene de BNB'de takılmayı tercih ettim, DOT aslında daha yüksek veriyordu ama yatırdığım miktar da düşük BNB kısmı bana daha güzel göründü. BUSD en risksizi sonuçta kripto paranız azalmayacak ama ödül oranı diğerlerine göre çok düşük.

1622626806664.png

BNB Havuzuna gelelim. Stake et kısmına tıkladığınızda istediğiniz miktarı girerek stake etmeye başlıyorsunuz. Canınız sıkılırsa altında paraya çevir diyor ona tıklayarak paraya da çevirebilirsiniz. Sağ tarafta ödülleri al kısmına tıklayarak saatlik veya bekleyerek toplu bir şekilde ödüllerinizi alabilirsiniz arkadaşlar. Aslında bu kadar tüm işlem.

1622626845332.png

3 görüntülenme ortalamasına sahip efsane bir kanalı sizlere takdim ediyorum. Amatör işi, önce kanal dolsun sonra hatalar düzeltilerek kanal da güzelleşir demiş. yecele diye biri açmış kanalı :) Anlaşılmayan kısımları buradan bildirebilirsiniz bana. İyi günler.

Şuan ki hesaplamada 100 BUSD'a 0,26 ATA veriyor peki bu saatlik mi, yoksa günlük mü verdiği ATA?
Şöyle söyleyeyim ben 35 dolarlık yatırdım etkinlikten bu yana 11 saat geçti 0.013 ATA kazanmışım. Yani günlük 0.026 diyelim. 3 ile çarpalım 100 BUSD için 0.078 ATA'ya tekabül eder günlük. Ama buradan girip çıkanlar sürekli değişeceği için işler değişiyor. Burada benim yazdıklarım BNB yatırımı için. Yani 0.26 ATA için 3 gün falan 100 dolarlık BNB stake etmen gerekiyor.

BUSD için benim video hesaplamamı soruyorsan o tahmini 10 gün ve üzeridir. Çünkü aynı tutardaki dolar ile en düşük kazanç BUSD havuzunda oluyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kroisos595
Geri