Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Launchpad Tokocrypto Ön Satışı Başladı

Gknacr

Yüzbaşı
2020_05_13_95126_1589346018._large.jpg

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, bilindiği üzere belli zaman aralıklarında Launchpad platformunda yeni token satışları duyuruyor. Satışlara katılmak için ise elinizde BNB cinsinden kripto para birimi bulundurmanız gerekiyor. Binance böylece hem yeni projelerini yatırımcılara tanıtıyım ve satışını yapıyor, hemde BNB'nin kullanılırlığını arttırıyor.
Borsanın 19. projesi olan Tokocrypto'nun ön satış duyurusu geçtiğimiz gün Binance duyurular bölümünden yapılmıştı. Yapılan duyuruya göre önsatışa katılmak isteyen kullanıcıların 31 Mart tarihinden itibaren hesaplarında BNB tutması gerekiyor. 4 Nisan tarihine kadar katılımcıların BNB bakiyeleri hesaplanacak ve yedi günün ortalaması belirlenecek.

Yapılacak olan etkinlikte toplam token arzı 500.000.000 TKO olacak ve Binance etkinliğe katılmak isteyen yatırımcılar için 7 Nisan tarihinde 4 saatlik bir süre tanımlayacak. Yatırımcılar bu dört saatlik süre içinde Token satın alma sözleşmesini imzalayacak ve yapılan hesaplama sonrası token dağıtımı gerçekleştirilecek. Token alımı kadar tutan miktar yatırımcıların BNB hesabından düşülecek.

Binance Tokocrypto etkinliği duyurusundan yapılan bilgilendirme şöyle;

Üst Limit: 7,500,000 USD
Toplam Token Arzı: 500,000,000 TKO
Dolaşımdaki Mevcut Arz: 21.7% of Total Token Supply
İndirimli Satış Fiyatı: 0,10 USD (BNB cinsinden fiyat, katılım başlamadan önce belirlenecektir)
Teklif Edilen Token: 75,000,000 TKO (15.0% of Total Token Supply)
Kullanıcı Başına Üst Limit: 20.000 USD (BNB cinsinden fiyat, katılım başlamadan önce belirlenecektir)
İndirimli Satış Vesting Süresi: Kilitleme yok
Token Türü: 0.1 USD
Token Dağıtımı: 1.0% of Total Token Supply
Özel Satış Vesting Süresi: 6 months cliff; 8.33% monthly unlock thereafter
Token Türü: BEP20
Token Dağıtımı: Token satışı bittikten sonra

Tokocypto ön satış etkinliğine katılmak isteyenler için referans linkim; https://www.binance.com/tr/register?ref=73238066

Binance etkinlik bilgisi içeriğidir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Katılım için minimum tutarı atlamışım. Ekleme için teşekkür ederim (y)
Minimum 0.1 BNB hocam . 0.01 değil

Ayrıca çok büyük beklenti içerisine girmeyin. Daha önce yapılan Safepal'de 1 bnb ye ortalama 5-6 SFP falan gelmişti. Girişte iyi değerlendi ama 1 hafta bağlama olayı var işte. Diğer fırsatlar kaçıyor. Taahhüt ettiğim miktarın %10 u oranında kar ettim finalde piyasaya çıktıktan sonra satarak. Ama şöyle düşünmek lazım, bu piyasada %10 hiç birşey. Hele 1 haftada bu yükseliş hareketleriyle komik bir rakam diyebilirim. Yani dağıtım oransal olduğundan öyle 1 koyarım 10 alırım hayallerine girmeyin. Oransal dağıtımı halka arzlarda borsaya aşina olanlar bilir. Komik rakamlar geliyor elinize :) O yüzden daha önce soranlar oldu yine burada da yazayım; elinizde BNB varsa bağlayın. Boş duracağına tabi ki getirsin birşeyler. Ama Buna özel BNB satın almak bence çok mantıklı değil. Zaten yükseldi fiyatı, birde olay bitince düşüşü var. Tabi ki bu piyasada çok fazla bilinmez var. herkes kendi tercihini yapsın. Sadece bir önceki olaydaki tecrübe aktarımımı yapıp vicdani sorumluluğumu atayım üzerimden :)

ben girdim ama şöyle bir mantıkta girdim alımımı yaptım %20 kara satışa koydum %20 karı görürse satarım görmez isede launchpad den yararlanmış olurum.

ben girdim ama şöyle bir mantıkta girdim alımımı yaptım %20 kara satışa koydum %20 karı görürse satarım görmez isede launchpad den yararlanmış olurum.
Yüzde yirmi değil hocam satış fiyatı 10 cent, arzında ve yatırımlarına bakarak çıkış fiyatı 1 dolar yada üzeri olacak tahminim. YTD. Ama oransal olduğu için elinize çok az miktar geçiyor. Kalan Bnb de iade ediliyor. Bnb tutuyorsan elinizde mantıklı. Buna özel bnb almak mantıksız.

Yüzde yirmi değil hocam satış fiyatı 10 cent, arzında ve yatırımlarına bakarak çıkış fiyatı 1 dolar yada üzeri olacak tahminim. YTD. Ama oransal olduğu için elinize çok az miktar geçiyor. Kalan Bnb de iade ediliyor. Bnb tutuyorsan elinizde mantıklı. Buna özel bnb almak mantıksız.
Hocam dediğinize katılıyorum, BNB bu olayla birlikte fiyatlandı almak için biraz yüksek.
Sormak istediğim bir konu daha var. 2 BNB var duruyor, bununla katıldım satış fiyatı 0,1 USD olarak belirlenmiş ve BNB fiyatı etkinlik saatinde belirlenecek diyor. 0,1 usd karşılığı BNB olacaktır diye düşünüyorum. Farklı bir fiyattan satamaz değil mi?
İkincisi 2 bnb ile girdim ama 1 BNB lik alabildim kalanını geri iade ediyor demişsiniz, etmeme durumu varmı.
Birde sadece spot cüzdandaki BNB ler ile katılım sağlanacak deniyor.
Katılımdan önce stake ten spot cüzdana mı geçmeliyim.
Son olarak, kilitleme yok diyor. Alıp aynı gün satabilirmiyim?
Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Hocam dediğinize katılıyorum, BNB bu olayla birlikte fiyatlandı almak için biraz yüksek.
Sormak istediğim bir konu daha var. 2 BNB var duruyor, bununla katıldım satış fiyatı 0,1 USD olarak belirlenmiş ve BNB fiyatı etkinlik saatinde belirlenecek diyor. 0,1 usd karşılığı BNB olacaktır diye düşünüyorum. Farklı bir fiyattan satamaz değil mi?
İkincisi 2 bnb ile girdim ama 1 BNB lik alabildim kalanını geri iade ediyor demişsiniz, etmeme durumu varmı.
Birde sadece spot cüzdandaki BNB ler ile katılım sağlanacak deniyor.
Katılımdan önce stake ten spot cüzdana mı geçmeliyim.
Son olarak, kilitleme yok diyor. Alıp aynı gün satabilirmiyim?
Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Sırasıyla cevaplayayım. 2 de 1 almanız imkansız öncelikle. Ortalama bağladığınızın %1 i kadar falan alıyorsunuz. :)

Kalanlar iade ediliyor. O konuda sıkıntı yok.

Satın alma işlemi alım saatindeki BNB fiyatından gerçekleşiyor.

Katılım zamanı kilitli BNB niz varsa ve onuda ekleyecek siniz spot cüzdana koymanız gerekli. 1 haftalık hesaplama yaparken kilitli olması sorun değil, ama satın alma aşamasında spot cüzdanda olmalı.

Aynı gün yanlış hatırlamıyorsam öğleden sonra 3 te dağıtımı yapacak. 3-4 arası da alım satım işlemlerine başlar muhtemelen. Direk satabilirsiniz. Aynı gün bitiyor olay yani :)

Sırasıyla cevaplayayım. 2 de 1 almanız imkansız öncelikle. Ortalama bağladığınızın %1 i kadar falan alıyorsunuz. :)

Kalanlar iade ediliyor. O konuda sıkıntı yok.

Satın alma işlemi alım saatindeki BNB fiyatından gerçekleşiyor.

Katılım zamanı kilitli BNB niz varsa ve onuda ekleyecek siniz spot cüzdana koymanız gerekli. 1 haftalık hesaplama yaparken kilitli olması sorun değil, ama satın alma aşamasında spot cüzdanda olmalı.

Aynı gün yanlış hatırlamıyorsam öğleden sonra 3 te dağıtımı yapacak. 3-4 arası da alım satım işlemlerine başlar muhtemelen. Direk satabilirsiniz. Aynı gün bitiyor olay yani :)
Teşekkürler

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri