Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Launchpool ve Launchpad Listelemeleri Anlık Fiyatlar

EfeKaan

Üstçavuş
Merhabalar, binance launchpad ve launchpoolda yeni listelenecek coinler genel olarak 0.1 USDT olarak çıkıyor ve 10-100x arası yapıyor, 100x e yetişmek pek mümkün olmasa da 10x-50x arasında fiyat git gel yapıyor yani bu aralıkta satmak mümkün.

Altta liste olarak çıkış fiyatlarını ve yüksek fiyatlarını belirttim. Buradan şunu çıkarttım; bu şekilde listelenme haberi geldiği zaman listelenmeye saniyeler kala 0.1-0.2 USDT alış emri vermek, zaten daha yüksekten çıkarsa alamayız, düşükten çıkma ihtimali de var fakat dokunmayacak paralarda bunu yaparsak örneğin 100-200 TL, para sıfırlansa bile ki çok zor bizi üzmez. Ve belirlediğimiz kar oranına hemen satış koymak örneğin 10x veya 20x gibi bir hedefimiz olabilir. Bu şekilde yeni listelemelerde fırsat kollayabiliriz. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yeri gelmişken sorayım, listelenmeden önce geri sayım oluyor, bu geri sayım esnasında limit alış emir verebiliyor muyuz? Yoksa bu hayal suya düşer :D

Launchpad TKO Açılış 0.1 Yüksek 10.0
Launchpad LINA Açılış 0.085 Yüksek 1.0
Launchpool ALICE Açılış 0.1 Yüksek 60.0
Launchpool DODO Açılış 2.7 Yüksek 10.0
Launchpad SFP Açılış 0.1 Yüksek 1.9
Launchpool LIT Açılış 0.25 Yüksek 18.8
Launchpool BTCST Açılış 8.0 Yüksek 1000.0
Launchpool UNFİ Açılış 1.3 Yüksek 6.6
Launchpool HARD Açılış 0.85 Yüksek 6.0 ! DÜŞÜK 0.55
Launchpool CTK Açılış 0.77 Yüksek 4.8

Listelenme tarihleri üstten alta doğru kronolojik olarak sıralanmıştır. Buradan şunu da çıkartabiliriz daha öncel, coinler değişik değerlerde çıkarken SFP, ALICE ve TKO 0.1 ile listeleniyor tabii ki proje gibi şeyler de fiyata etki edebilir ama diğer çıkacak coinlerin de büyük ihtimalle 0.1 civarından çıkacağını söyleyebiliriz.

Konu hakkında bilgisi olan hocalarım konuya yorumlarını eklerse çok sevinirim.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Son düzenleme:
Hiçbiri $0,10'dan satılmıyor ki, Binance'in oltalaması o fiyat. Toplam arzı belli olan, bir sürü BNB veya BUSD stake ederek kazandığı coini kim neden $0,10'dan satsın.

Hiçbiri $0,10'dan satılmıyor ki, Binance'in oltalaması o fiyat. Toplam arzı belli olan, bir sürü BNB veya BUSD stake ederek kazandığı coini kim neden $0,10'dan satsın.
En düşük kaçtan satıldığını görebilir miyiz hocam, yani şimdi bu coinlerde ilk satışlar stake eden insanların coinleri mi oluyor, piyasaya çıkarken market usülü satış olmuyor mu? Detaylı incelediğimde 0.1 fiyatında her coinin listelenmesinde tek seferlik olmak üzere anında 100 coin alınıyor. Fakat hiç 0,2 0,5 hatta 1 dolara market geçmişi göremedim acaba hızdan dolayı mı?
Bunlar zaten listelenenler değil mi? Tam aydınlatabilir misiniz anlayamadım.
Evet daha önce listelenen coinlerin açılış ve en yüksek fiyatları.

Son düzenleme:
En düşük kaçtan satıldığını görebilir miyiz hocam, yani şimdi bu coinlerde ilk satışlar stake eden insanların coinleri mi oluyor, piyasaya çıkarken market usülü satış olmuyor mu?

Evet daha önce listelenen coinlerin açılış ve en yüksek fiyatları.
Stake edenlerin hocam. Görebilir miyiz bilmiyorum.

Stake edenlerin hocam. Görebilir miyiz bilmiyorum.
Listelenme anının tekrarını izledim, market geçmişinde sürekli alım gözüküyor satış gözükmüyor (çok az gözüküyor). Yani coin satışı olmadan alışı oluyor belki satış oluyordur da biz göremiyoruzdur. Bu nedenle bütün coin satış işlemlerinin stakeciler tarafından gerçekleşmesi mantıklı gelmiyor. Göremediğim için Hocam, aydınlatırsanız sevinirim.

Listelenme anının tekrarını izledim, market geçmişinde sürekli alım gözüküyor satış gözükmüyor (çok az gözüküyor). Yani coin satışı olmadan alışı oluyor belki satış oluyordur da biz göremiyoruzdur. Bu nedenle bütün coin satış işlemlerinin stakeciler tarafından gerçekleşmesi mantıklı gelmiyor. Göremediğim için Hocam, aydınlatırsanız sevinirim.
Hocam alış emri giriliyordur ama satış yapanlar fiyatın durumundan dolayı satış verenler bekletiyor olabilir. Anlık satanın da hemen gidiyordur.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri