Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance NFT Marketinde Neler Oluyor?

blur-g3f8a5ad3c_640.jpg

Binance NFT Marketinde Neler Oluyor?
Binance, kripto piyasasının hareketlenmesini fırsat bilip yeni ortaklık ve listeleme eylemlerine hız verirken bir taraftan da işleyişle ilgili düzenlemeler yapıyor.
Peki, Binance NFT marketinde neler oluyor?
Borsa müşterilerinden gelen şikayetler üzerine, Binance özellikle kaliteli olmayan NFT basılarak haksız kazanç elde etmenin önüne geçmek için bu konuda bazı düzenlemeler yapacağını duyurdu.
Bundan böyle, Binance NFT marketinde ikinin altında takipçisi olmayan kullanıcılar günde en fazla 5 adet NFT basabilecek. Yani, NFT basmak için takip edilen bir satıcı olmanız gerekiyor. Ayrıca Binance, kaliteyi muhafaza etmek adına NFT koleksiyonlarını düzenli aralıklarla kontrol edeceğini beyan etti.
Yapılan denetlemenin ardından, ilgili NFT koleksiyonunun standartlara uymadığına kanaat getirilirse inceleme derinleştirilebilecek, hatta markette sergilenmesine son verilebilecek. Borsa, bu düzenlemenin kullanıcıların haklarını korumak için alınmış yerinde bir karar olduğunu vurguladı.
Binance ayrıca, yapılan son değişiklikler ışığında, standartları karşılamadığına karar verilen bazı NFT koleksiyonlarını marketten kaldıracağını ilan etti.
1 Şubat 2023 TSİ 04:00’dan itibaren geçerli olmak kaydıyla,
10 Ocak 2022’den önce basılarak NFT marketinde satışa sunulan ve 11 Ocak 2022 ile 31 Ocak 2023 tarihleri arasında aylık işlem hacmi ortalaması 1.000 doların altında kalan NFT koleksiyonları marketten kaldırılacak.

Bu düzenlemelerin yanı sıra Binance, bir de delist duyurusuyla kullanıcılarını bilgilendirdi.
Borsa, düzenli olarak yaptığı denetlemeler sonucunda, 26 Ocak 2023, 12:00’da, Beam’i borsa tablosundan kaldırarak liste dışı bırakacağını deklare etti. BEAM/USDT ticaret çiftiyle listelenen altcoin artık Binance’de olmayacak. Bu haberin etkisiyle %40 oranında bir düşüş yaşayan BEAM, 0,11 dolardan 0,084 dolara dek geriledi.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Nftler derya deniz... Çok çok iyi düzenlemeler gelmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Balinalar kendi aralarında döndürdükleri düzenle birlikte en son küçük yatırımcı da kalan nftler bugün 1 dolar bile etmiyor

binance nftden binance destekli p2e oyunların nft kutuları olur genelde onları ön satıştan alanlar büyük kar etmişti ama her oyunda bu olmuyor. ytd

Binance de NFT olarak elimde şuan sadece Cristiano Ronaldo NFT si var. Ne kadar ediyor bakmadım bile. Bir yerden gelmişti.
Ben de WODL'dan kazandım aynı NFT'den. Genelde 0,06 BUSD falan geldiği için açıp NFT fiyatına ben de bakmadım.

Hiç NFT alıp satmadım, keşke bende ilk NFT çıktığı zaman birşeyler yapsaydım o zamanlar millet deli gibi para kazandı. Sonra NFT işi millete kitlemeye başlandı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri