Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Shiba Inu Listeliyor!

Ben şuan ki fiyat durumuna rağmen belirli bir miktar almayı düşünüyorum. Ne kadar yüksek bir kâr kaçırmış olsam da bununla dert yanmanın bir faydası geçti gitti. Bu saatten sonra iyi bir zamanda yatırım yapmaya çalışacağım. (YTD)
Ben de öyle düşünüyorum, Ama günlerdir o iyi zamanı yakalayıp alamadım sürekli arttı bir yerde son bulup patlayacak diye korkmaktan 1000de bile almadım

Şu para biriminin ilk 20'ye girmiş olması.. Benzer projelere yaklaşımı değiştirmeliyiz sanırım.

Kendimi teknolojinin hayatına girmesini eleştiren yaşlı amcalar gibi hissettim. Belli artık shitcoinler buranın artık sağlam ekibi. Elbette bi an tekrar 100. sıralara da düşebilir. Ama her an yeni bir shitcoin buralara gelebilir. Sosyal medya baskısı küçümsenmemeli tarafımca.

Şu para biriminin ilk 20'ye girmiş olması.. Benzer projelere yaklaşımı değiştirmeliyiz sanırım.

Kendimi teknolojinin hayatına girmesini eleştiren yaşlı amcalar gibi hissettim. Belli artık shitcoinler buranın artık sağlam ekibi. Elbette bi an tekrar 100. sıralara da düşebilir. Ama her an yeni bir shitcoin buralara gelebilir. Sosyal medya baskısı küçümsenmemeli tarafımca.
birde bana sor :)

Ben de öyle düşünüyorum, Ama günlerdir o iyi zamanı yakalayıp alamadım sürekli arttı bir yerde son bulup patlayacak diye korkmaktan 1000de bile almadım
Yaşadığınız durumun aynısını Dogecoinde yaşamıştım. 0.90₺ seviyesine ulaştığında düştüğü zaman alırım diye beklemiştim fakat bir gün sonra baktığımda çok farklı seviyelere gelmişti. Bazen daha önceki örneklere dayanarak risk almak gerekiyor. (YTD)

Sosyal medya baskısı kesinlikle küçümsenmemeli hatta tam tersi çok büyük bir etken olarak görülmeli bencede. Bu tarz kripto paraların manipülasyonlar ile bu seviyelere gelmesi artık piyasanın eskisi gibi olmadığını gösteriyor.

Yaşadığınız durumun aynısını Dogecoinde yaşamıştım. 0.90₺ seviyesine ulaştığında düştüğü zaman alırım diye beklemiştim fakat bir gün sonra baktığımda çok farklı seviyelere gelmişti. Bazen daha önceki örneklere dayanarak risk almak gerekiyor. (YTD)
Daha önce listelenmeden önce aldım ve listelendikten sonra düştü, bar tokende de alacaktım ama geri düştü, düşüş beklentim 1700 seviyeleri, bu da neredeyse yarısı yapıyor. Listelendikten sonra çok büyük kar satışı yemez mi? Bir anda dump olmasın?

Daha önce listelenmeden önce aldım ve listelendikten sonra düştü, bar tokende de alacaktım ama geri düştü, düşüş beklentim 1700 seviyeleri, bu da neredeyse yarısı yapıyor. Listelendikten sonra çok büyük kar satışı yemez mi? Bir anda dump olmasın?
Açıkcası ne olacağını kestiremiyorum. O yüzden yanlış bir şey söylemek de istemiyorum. Ben listelendiği zaman bir miktar alıp dokunmamak üzere uzun vadede kâr edebilmek adına hiç ellemeyeceğim. Dogecoinde yapmadığım şeyi bunda yapacağım yani. Daha sonra ne olur tabi bilemeyiz. Bekleyip göreceğiz. (YTD)

Açıkcası ne olacağını kestiremiyorum. O yüzden yanlış bir şey söylemek de istemiyorum. Ben listelendiği zaman bir miktar alıp dokunmamak üzere uzun vadede kâr edebilmek adına hiç ellemeyeceğim. Dogecoinde yapmadığım şeyi bunda yapacağım yani. Daha sonra ne olur tabi bilemeyiz. Bekleyip göreceğiz. (YTD)
Gördüğüm çoğu binsnce listelemelerinde hep düşüyor bu da öyle olursa alttan toplayacağım ben de.

Hayalini kuruyordum okulum bitmiş mesleğe başlamışım gateyi bitmiş açmışım 0,1 tl olmuş 5 milyon TL karım var aileme bir ev alırım araba alırım felan .... şimdi 500 bin tl oluyor :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri